Stanowiska zręcznościowe do wynajęcia na piknik, festyn

Wakacyjne wydarzenia często organizowane są “pod chmurką”  na świeżym powietrzu. W naszej ofercie posiadamy atrakcje na wynajem, które idealnie sprawdzą się na festyny, festiwale i pikniki.

EURO2020: stół do piłkarzyków na wynajem

Piłkarzyki na wynajem to stanowisko, którego nie może zabraknąć na evencie, jakim jest impreza związana z piłką nożną. EURO 2020 jest świetną okazją do organizowania tego typu wydarzeń. Stół do piłkarzyków do wynajęcia to doskonale znana wszystkim atrakcja – dwie drużyny rywalizują między sobą, sterując plastikowymi piłkarzykami. Komu uda się wbić piłkę do bramki przeciwnika – zdobywa punkt. Piłkarzyki do wynajęcia dostarczą wielu emocji, a wieloosobowa rozgrywka umożliwia integrację Uczestników.

Piłkarskie atrakcje – bramka celnościowa do wynajęcia

Atrakcje na piłkarski event - bramka do ćwiczeń celności na wynajem

Atrakcje na piłkarski event – bramka do ćwiczeń celności na wynajem

Sprawdź się jako napastnik! Bramka celnościowa na wynajem to okazja dla każdego, aby przez chwilę poczuć jak gwiazda footballu. Niczym Robert Lewandowski lub Lionel Messi spróbuj swoich sił i traf z rzutu wolnego. Piłkarska bramka prawdziwych wymiarów do wynajęcia to atrakcja na piknik, festyn, imprezę sportową. Bramka do ćwiczeń strzałów na wynajem ma wbudowany specjalny baner z różnie punktowanymi otworami, dzięki czemu można tu przeprowadzić konkurs na najlepszego zawodnika. Nasi animatorzy zajmą się wszystkim: montaż, demontaż, zachęcanie ludzi do skorzystanie oraz koordynacja turnieju.

Cymbergaj do wynajęcia

Stół do cymbergaja wynajem na imprezę

Stół do cymbergaja wynajem na imprezę

Przez jednych określany jako cymbergaj na wynajem, przez innych airhockey do wynajęcia – popularne stanowisko, doskonale znane z wakacji w nadmorskich miejscowościach. Za pomocą odbijaków przesuwamy po planszy kolorowy krążek, starając się trafić do bramki przeciwnika. Silny nawiew ułatwia przemieszczanie się kółka – rozgrywka jest szybka i ekscytująca. Airhockey na imprezę plenerową sprawdzi się znakomicie – mogą tu grać dwie lub cztery osoby jednocześnie. Atrakcje na wynajem na festyn dowieziemy w każde miejsce w Polsce: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Białystok. Zadzwoń lub napisz, aby otrzymać pełną ofertę stanowisk.