Atrakcje zręcznościowe – piłkarzyki, cymbergaj na wynajem

Sprawdź, kto jest mistrzem zręczności z atrakcjami eventowymi od VRTEAM!

Stół do piłkarzyków do wynajęcia

Znana i lubiana na całym świecie atrakcja eventowa na wynajem – piłkarzyki! Zasady gry są bardzo proste: za pomocą metalowych drążków przesuwamy plastikowymi piłkarzykami i staramy się trafić do przeciwnej bramki, za każdy gol przyznawany jest jeden punkt. Stół do piłkarzyków do wynajęcia to stanowisko pełne rozrywki – nutka rywalizacji pomiędzy drużynami zwiększa poziom zabawy. Można tu przeprowadzić konkurs na najlepszy zręcznościowo team. Oferujemy kompleksową obsługę wydarzeń: przyjeżdżamy na miejsce, rozstawiamy stanowiska, nadzorujemy przebieg gry oraz zawodów, a na koniec demontujemy wszystko i wracamy do domu, zostawiając za sobą zadowolonych gości i niezapomniane wrażenia.

Cymbergaj na wynajem

Cymbergaj na wynajem

Cymbergaj na wynajem

Określany także jako air hockey do wynajęcia, stół do cymbergaja to znakomita atrakcja zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Za pomocą specjalnego odbijaka przesuwamy po stole kolorowy krążek. Punkt otrzymujemy za każde wbicie krążka do bramki przeciwnika. Silna dmuchawa wbudowana w stół ułatwia przemieszczanie się dysku – dzięki temu gra staje się bardziej emocjonująca i pełna akcji. Cymbergaj do wynajęcia umożliwia rozgrywkę dla dwóch lub czterech osób jednocześnie. Stół do cymbergaja na wynajem sprawdzi się na wielu wydarzeniach – imprezy firmowe, integracyjne, wesela, urodziny, pikniki, festyny.

Atrakcje zręcznościowe wynajem

Stół do piłkarzyków na wynajem na wesele, imprezę urodzinową, imprezę integracyjną

Stół do piłkarzyków na wynajem na wesele, imprezę urodzinową, imprezę integracyjną

Twoim planem jest integracja gości i wspólna zabawa? Piłkarzyki na wynajem i stół do cymbergaja idealnie wpasowują się w ten plan! Działamy na terenie całej Polski: Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Bydgoszcz, Białystok. Dojedziemy do mniejszej i większej miejscowości. Atrakcje zręcznościowe na wynajem zrobią furorę na Twoim wydarzeniu – ich prostota korzystania i masa zabawy zachęca ludzi do skorzystania. Możliwość rozgrywki dla kilku osób jednocześnie to świetne rozwiązanie na spore imprezy z dużą liczbą uczestników. Air hockey do wynajęcia i stół do piłkarzyków to atrakcje na Twój event!