Atrakcje Retro wynajem na imprezę firmową

Atrakcje do wynajęcia na imprezę firmową w pełni sezonu. Pogoda dopisuje, firmy z tego korzystają i organizują imprezy i wyjazdy integracyjne. Tym razem, pod Warszawą nasze retro atrakcje na imprezę do wynajęcia bawiły uczestników. Były flippery na wynajem, automaty arcade do wynajęcia i oldschoolowe konsole retro. Do wynajęcia w ofercie retro mamy cały wachlarz atrakcji w klimacie lat 80 i 90. Obok Wirtualnej Rzeczywistości atrakcje retro są najczęściej wynajmowaną opcją na imprezę.

Flippery do wynajęcia na imprezę

Retro atrakcje na imprezę firmową- flippery do wynajęcia

Flippery na wynajem czy też pinball do wynajęcia jak niektórzy nazywają te maszyny to prawdziwy hit na imprezę firmową. Flippery do wynajęcia natychmiast przyciągają uwagę, nikomu nie trzeba tłumaczyć jak z nich korzystać a gra wzbudza ogromne emocje. Jak każda retro atrakcja na wynajem, flippery to także nostalgiczna podróż do lat 80 czy 90. Niektórym przypomina młodość, niektórym dzieciństwo a przedstawicielom najmłodszego pokolenia Z, pozwala poznać rozrywkę z przed lat, której nie mają na co dzień na wyciągnięcie ręki.

Retro automaty arcade do wynajęcia na imprezę

Automaty arcade to kolejna z retro atrakcji na imprezę od VR Team. Automaty arcade na wynajem bawią i wzbudzają nutkę nostalgii, jak każda z atrakcji lat 80 czy 90. Na szczęście oldschool do wynajęcia jest teraz niesamowicie modny i firmy tworzą swoje imprezy z motywem przewodnim retro. Na taki event retro automaty arcade do wynajęcia to must have! Jeśli ktoś nie kojarzy nazwy “Automaty arcade” wystarczy dorzucić: PAC MAN. Retro automaty na wynajem gwarantują doskonałą zabawę przez wiele godzin na imprezę firmowa, na piknik, na konferencję czy na targi.

Konsole retro do wynajęcia na imprezę

Retro atrakcje na imprezę firmową- flippery do wynajęcia

Konsole retro na wynajem były pierwsze w naszej oldschoolowej ofercie na event. Mamy do wyboru prawdziwe legendy lat 80 i 90: Nintendo Wii, Nintendo Game Cube, Atari, Pegasus, PlayStation 1, Amiga, Sega… Czyli retro konsole, które umilały czas na długo przed pojawieniem się smartfonów czy płaskich telewizorów, o goglach VR nie wspominając 😉 Konsole retro cieszą się ogromnym powodzeniem, event w klimacie oldschool nie może się bez nich obyć!