Chodzenie po grach VR – Bieżnia Virtuix Omni na imprezie urodzinowej

Za nami niezwykłe i bardzo widowiskowe urodziny pewnej 9-cio latki. Jedną z atrakcji dostępnych dla gości imprezy urodzinowej była bieżnia do wirtualnej rzeczywistości Virtuix Omni, która umożliwia chodzenie po grach (odwzorowując wykonane na niej kroki)

 

Wirtualna rzeczywistość Warszawa wynajem

Gogle VR do wynajęcia to idealny pomysł na każdą imprezę. Dzięki bardzo bogatej bibliotece gier i aplikacji VR, nasze wirtualne okulary nadają się na każdy event. Gry możemy dostosować dla dzieci lub dorosłych czy na eventy ruchowe lub bardziej statyczne. Posiadamy wiele przygotowanych już pomysłów realizacji takich jak – impreza kosmiczna, impreza w stylu wesołego miasteczka, impreza – test na odwagę czy popularna w ostatnim czasie impreza piłkarska w goglach VR.

Więcej na temat gier można znaleźć na naszej stronie w zakładce GRY.

 

Pomysł na imprezę urodzinową

Pomysł na imprezę urodzinową

Wynajmij bieżnię do VR – Virtuix Omni Warszawa

Jednym z bardziej prestiżowych produktów z użyciem gogli VR jest bieżnia do wirtualnej rzeczywistości Virtuix Omni Warszawa na wynajem. Po wejściu do platformy użytkownik zapinany jest w uprząż bezpieczeństwa. Od teraz nie ma możliwości wyjścia z bieżni dopóki nie odepniemy uprzęży. Platforma śledzi każdy krok gracza- obroty, chodzenie, bieganie i przenosi je do gier w wirtualnej rzeczywistości.

 

Gry na Virtuix Omni to nie tylko strzelanki

Owszem wiele gier dostępnych na bieżnię VR Virtuix Omni to strzelanki. Na szczęście jednocześnie jest dostępnych wiele gier bez przemocy, które nadają się na imprezy urodzinowe czy eventy firmowe i korporacyjne. Gry na Virtuix Omni nie związane z przemocą to:

  • Tor przeszkód (na czas)
  • Coin Rush – biegniemy po torze, szukamy monet i je kolekcjonujemy
  • Nature Treks – jesteśmy Panem/Panią świata i decydujemy o nim. Powołujemy do życia zwierzęta i rośliny, zmieniamy pory dnia i pogodę. Dookoła nas znajduje się bardzo piękna rzeczywistość, na którą mamy wpływ.
  • Łuki – strzelamy do tarcz aby otworzyć kolejne przejścia. Gra na czas