Podróże w wirtualnej rzeczywistości

Lato, czas wakacji i urlopów. W tym roku podróżowanie jest utrudnione, ale na szczęście w wirtualnym świecie wszystko jest możliwe. I to bez wychodzenia z domu!

Gogle VR do wynajęcia

Nieważne czy za oknem słońce czy deszcz, okulary wirtualnej rzeczywistości na wynajem zabiorą Cię w każde miejsce na świecie, o którym zamarzysz. Specjalne aplikacje podróżnicze umożliwiają wycieczki z prywatnym przewodnikiem po wielu miastach. Marzy Ci się rejs gondolą po urokliwej Wenecji? Spacer po Polu Marsowych pod wieżą Eiffle’a? A może egzotyczna przygoda na Hawajach lub zwiedzanie szalonego Nowego Jorku? Gogle VR do wynajęcia pozwalają na wszystko, czego dusza zapragnie. Nawet na podwodne pływanie z delfinami, żółwiami czy prehistorycznymi stworzeniami, które wyginęły bardzo dawno.

Podróżowanie w wirtualnej rzeczywistości

Bieżnia Virtuix Omni VR do wynajęcia

Bieżnia Virtuix Omni VR do wynajęcia

Brakuje Ci ruchu i siedzenie na kanapie nie jest dla Ciebie? Żaden problem – bieżnia VR Virtuix Omni do wynajęcia to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie! Specjalna metalowa konstrukcja umożliwia przeniesienie naszych realnych kroków do wirtualnej rzeczywistości. Możesz spacerować po słonecznej plaży, egzotycznej wyspie czy zimowej tundrze. A może jesteś fanem dinozaurów? Wirtualna rzeczywistość zabierze Cię daleko w przeszłość do ery mezozoicznej, gdzie na własne oczy zobaczysz wspaniałe istoty – tyranozaury, diplodoki czy pterodaktyle.

Wypożyczalnia atrakcji

Gogle VR na wynajem na targi, konferencje, imprezy

Gogle VR na wynajem na targi, konferencje, imprezy

Organizujesz event o tematyce podróżniczej? Nasze atrakcje sprawdzą się wszędzie – targi, konferencje, imprezy firmowe, imprezy integracyjne, pikniki czy festyny. A może chcesz zaszyć się w swoim pokoju i przenieść się do wirtualnego świata pełnego ekscytujących przygód? Gogle VR i bieżnia Virtuix Omni na wynajem są znakomitym rozwiązaniem do zapewnienia rozrywki gościom na wydarzeniu, a także jako sposób spędzenia wolnego czasu we własnym domu. Działamy na terenie całej Polski, nasz sprzęt wynajmiesz w takich miastach jak: Kraków, Poznań, Warszawa, Gdańsk, Bydgoszcz, Łódź. Zadzwoń do nas już dziś, a my przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę.