Ruchomy symulator VR do wynajęcia: rajdowy, lotu i rollercoastera

Symulator VR na ruchomej platformie to najnowsza atrakcja do wynajęcia VR w naszej ofercie wirtualnej rzeczywistości. Symulator VR 3DOF na wynajem to wyższy poziom zabawy i rozrywki, który sprawi, że Wasz event stanie się spektakularnym wydarzeniem. Symulator VR na ruchomej platformie to doskonały pomysł na event każdego rodzaju: na imprezę firmową, na targi, na piknik, na konferencję czy na dzień otwarty i  na wigilię firmową.

Symulator rajdowy VR 3DOF- wynajmij adrenalinę na imprezę

Symulator rajdowy VR na podnośnikach na imprezę do wynajęcia

Symulator wyścigowy VR 3DOF do wynajęcia to symulator rajdowy VR na ruchomej platformie. Do klasycznego symulatora dodaliśmy specjalnie stworzoną konstrukcję, która zwiększa doznania i sprawia, że przejażdżka samochodem wyścigowym nabiera prawdziwego rozpędu. Ruchomy symulator rajdowy VR na wynajem to pomysł na event dla wymagających fanów adrenaliny i prędkości. Kubełkowy fotel umieszczony jest na ruchomej platformie, która rusza się, zapewniając realne doznania z prowadzenia wyścigówki. Przeciążenia, hamowanie, zakręty- kierowca odczuwa to wszystko na własnej skórze. Trasę i tor widzi oczywiście w goglach VR, one dbają także o dźwięki. Symulator rajdowy VR 3DOF do wynajęcia to szansa na spróbowanie swoich sił na najbardziej znanych torach świata, za kierownicą aut o wielkiej mocy.

Ruchomy symulator lotu VR – rozrywka wysokich lotów na wynajem

Symulator lotu VR

Ruchomy symulator lotu VR do wynajęcia to kolejna atrakcja na imprezę wykorzystująca ruchomą platformę, oddającą ruchy odbywające się w grze. Ruchomy symulator lotu VR na wynajem tak samo jak symulator rajdowy VR 3DOF jest umiejscowiony na metalowej konstrukcji poruszającej się razem z grą. Do tego sterowanie odbywa się tak jak w prawdziwych samolotach przy pomocy wolanta. Ruchomy symulator lotu VR  do wynajęcia to niesamowite  odczucia wznoszenia się, skręcania, nabierania prędkości i wysokości czy opadania. Ostrzegamy- dla osób które boją się latać, doznania mogą być zbyt realne 😉

Symulator rollercoastera VR do wynajęcia- trzymajcie się mocno!

Symulator rollercoastera VR na ruchomej platformie to świetna maszyna, która w pełni pokazuje czym jest adrenalina i jak łatwo zapomnieć, że siedzi się w fotelu, który jednak nigdzie nie jedzie 😉 Symulator rollercoastera VR do wynajęcia to krzyki radości, podekscytowania i strachu. Jeżeli na targach usłyszycie nagle nieoczekiwane piski i okrzyki to prawdopodobnie ktoś właśnie zdecydował się na przejażdżkę w wirtualnej rzeczywistości. Zasada jest taka jak przy symulatorze rajdowym VR 3DOF i symulatorze lotu VR. “Wagonik” rusza się, szarpie, przechyla, gwałtownie hamuje… Bardzo łatwo dać się ponieść emocjom. Symulator rollercoastera VR na wynajem świetnie pokazuje możliwości jakie oferuje Wirtualna Rzeczywistość do wynajęcia.

Symulator rollercoaster – wynajem na event