Xbox, PlayStation, konsole retro na wynajem

VRTeam to nie tylko Wirtualna Rzeczywistość do wynajęcia, dużym powodzeniem cieszą się także konsole na wynajem z naszej oferty. Ostatnio umilały czas na targach kariery SGH w Warszawie. To nie pierwszy tego typu event na uczelni, w którym uczestniczymy. Konsole: Xbox 360, Playstation 4 czy też bardzo popularne ostatnio retro konsole na wynajem to świetny pomysł na zapewnienie uczestnikom angażującej rozrywki nie wymagającej wiele przestrzeni i co ważne, łatwej w obsłudze- to szczególnie istotne na dużych imprezach, gdzie potrafi być nawet kilkaset osób. Na targi, na piknik, na konferencję- możemy śmiało stwierdzić, że konsole do wynajęcia to strzał w 10 na takie eventy.

Konsole na wynajem: Xbox 360 i PlayStation 4

Wynajem: konsole Xbox, Playstation, konsole retro

Xbox 360 i PlayStation to konsole do wynajęcia, których nie trzeba nikomu przedstawiać. Zasady działania i technologie w nich wykorzystywane są bardzo podobne, pomimo tego nieustannie konkurują o miano tej najlepszej. My nie opowiadamy się po żadnej ze stron, dlatego mamy do wynajęcia zarówno konsole Xbox jak i PlayStation. Xbox 360 na wynajem jest wyposażony w technologię Kinect, angażującą w grę całe ciało. Odpowiedzią PlayStation jest technologia MOVE, działająca na podobnych zasadach. Obie konsole zachęcają do ruchu- możemy uprawiać różne sporty, tańczyć, skakać… wybór jest bardzo duży. Dysponujemy wieloma grami, każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie!

Retro konsole na wynajem

Retro konsole na wynajem na event

Konsole retro do wynajęcia przeżywają obecnie prawdziwy renesans. Są najlepszym rozwiązaniem dla fanów technologii znudzonych wszechobecnymi nowościami. Retro konsole na wynajem to nostalgiczna podróż do lat 80 i 90, przywołująca lata dzieciństwa, młodości a dla niektórych niepowtarzalna możliwość zobaczenia na własne oczy i wypróbowania technologii, która ich ominęła. Mamy do wyboru kilka oldschoolowych propozycji: Nintendo Wii, Nintendo Game Cube, Atari, Pegasus, PlayStation 1, Amiga, Sega. Zagranie na którejś w Pegasusa czy Tank 1990 to niesamowita frajda! Nasze retro konsole na wynajęcia są uzupełniane pasującymi kineskopowymi telewizorami, co dodatkowo zwiększa doznania. W jednej chwili przenosimy się w przeszłość! Konsole do wynajęcia sprawią, że Twój event przejdzie do historii- dosłownie i w przenośni 😉