Just dance! Atrakcje taneczne do wynajęcia

Kolejna nowość w naszej ofercie! Atrakcje taneczne do wynajęcia: mata taneczna i konsola z grą Just Dance na wynajem. Wakacyjny klimat sprzyja doskonałej zabawie. Nasze atrakcje taneczne podbiły serca najmłodszych uczestników, którzy bez oporów pokazali, że potrafią się ruszać. Konsola do wynajęcia z grą Just Dance okazała się strzałem w dziesiątkę, to doskonały pomysł na event.

Mata taneczna na wynajem – let’s dance!

Atrakcje taneczne do wynajęcia, mata taneczna na wynajem

Mata taneczna do wynajęcia to świetny pomysł na imprezę i aktywne spędzenie czasu, rozwija koordynację ruchową, refleks i oczywiście umiejętności taneczne. Mata taneczna na wynajem jest stworzona z najwyższej jakości materiału i antypoślizgowa, co zapewnia bezpieczeństwo nawet przy najbardziej zaawansowanych pląsach. Gracz ma za zadanie w odpowiednim momencie stawiać kroki na odpowiednie strzałki na macie, wyświetlone na ekranie telewizora. To wszystko oczywiście w rytm muzyki. Mata taneczna do wynajęcia to doskonały pomysł na event dla najmłodszych ale i dla dorosłych. Dzieci mogą spożytkować swoje pokłady energii, dorośli zapewne będą zainteresowani tak przyjemnym sposobem spalania kalorii 😉

Konsole do wynajęcia- gry taneczne

Atrakcje taneczne do wynajęcia, konsola z grą Just Dance na wynajem

Oprócz maty tanecznej, goście mogli spróbować swoich sił także w wielu grach tanecznych, m.in. “Just dance!” na konsoli. My użyliśmy konsoli PlayStation z technologią MOVE na wynajem, dającej nam gwarancję najwyższej jakości i bezbłędnego odwzorowania ruchów graczy. Atrakcje taneczne do wynajęcia to świetny sposób na wspólne spędzenie czasu. Mamy do dyspozycji wiele gier tanecznych, każdy znajdzie swoją ulubioną piosenkę, dostosowaną poziomem trudności do swoich umiejętności. Niewątpliwą zaletą konsoli jest to, że można grać parami a jak wiadomo razem zawsze raźniej 😉 Atrakcje taneczne do wynajęcia sprawdzą się zarówno na piknik dla dzieci ale także na imprezę firmową. Nie trzeba mieć wynajętego klubu, żeby się poruszać po całych dniach siedzenia przy biurku. Gry taneczne do wynajęcia cieszą się ogromną popularnością, sprawiają ogromną ilość radości i frajdy. Na życzenie możemy nawet zorganizować konkurs taneczny!