Zorganizuj niezapomniany event dla młodzieży

W magicznej przestrzeni wydarzeń dla młodzieży, kreatywność spotyka się z technologią, tworząc niezapomniane chwile rozrywki. Przenieśmy się w świat, gdzie konsole PlayStation i wirtualna rzeczywistość stają się nie tylko rozrywkowym urozmaiceniem, lecz także głównymi bohaterami spektaklu…

Konsola PlayStation wynajem

Konsola PlayStation do wynajęcia

Konsola PlayStation do wynajęcia

Konsola PlayStation na wynajem to doskonała propozycja dla miłośników gier wideo. Gry takie jak FIFA 2023, Gran Turismo, Crash Bandicoot czy Mortal Kombat,  zapewniają świetną zabawę na różnego rodzaju eventach. Dostępność konsoli PlayStation umożliwia uczestnikom zanurzenie się w świecie wirtualnej rozrywki i wspólną rywalizację. Od klasycznych gier po najnowsze hity, każdy znajdzie coś dla siebie. To idealny sposób na zintegrowanie uczestników imprezy i stworzenie niezapomnianych chwil wspólnej zabawy.

Ostatnio wprowadziliśmy do naszej oferty także konsolę PlayStation5, otwierając dostęp do najnowszych tytułów i jeszcze bardziej zaawansowanych wrażeń w świecie gameingu. Nasze stanowisko z PlayStation 5 do wynajęcia to doskonała atrakcja na imprezy skierowane do młodzieży, ale i również eventy firmowe, integracyjne czy targi. Konsola PlayStation oferuje pasjonującą rozrywkę dla graczy w każdym wieku. Zapewnij swoim gościom niezapomniane przeżycia w fascynującym świecie gier video!

Gogle VR wynajem

Gogle VR wynajem na event

Gogle VR wynajem na event

Odkryj fascynujący świat wirtualnej rzeczywistości dzięki naszym goglom VR. Oferujemy nie tylko standardowe atrakcje, takie jak rollercoastery czy filmy 360 stopni, ale także przeniesiemy Cię do egzotycznych, fascynujących krain, w głębię oceany czy zapewnimy moc wrażeń w przestrzeni kosmicznej. Dla miłośników sportu mamy przygotowane np. gry piłkarskie, tenis czy narciarstwo. Gogle najwyższej jakości, takie jak Oculus Rift, Quest czy HTC Vive, gwarantują nie tylko doskonałą jakość obrazu i przestrzenny dźwięk, ale także szeroki wachlarz dostępnych doświadczeń. Nasze gogle VR do wynajęcia doskonale sprawdzają się na różnych wydarzeniach, wprowadzając uczestników w świat pełen emocji.

Bieżnia VR Vitruix Omni do wynajęcia

Bieżnia VR na wyajem

Bieżnia VR na wyajem

Bieżnia VR do wynajęcia to innowacyjne rozwiązanie, które przenosi doświadczenie wirtualnej rzeczywistości na nowy poziom. Dzięki specjalnej platformie, gracze mogą odkrywać niesamowite światy, przechodząc do nich fizycznie. To nie tylko zwykła bieżnia – to urządzenie, które przenosi nasze kroki wprost do świata gier. Możemy pokonywać tor przeszkód, uciekać przed hordami zombie, a nawet eksplorować tajemnicze pokoje.  Przeżyj przygody wirtualnej rzeczywistości, korzystając z bieżni VR i zanurz się w wybranej grze, gdzie tylko twoja wyobraźnia stanowi granicę. Bieżnia VR na wynajem daje możliwość skorzystania z tej atrakcji na różnego rodzaju eventach, konferencjach czy targach. Dzięki regulowanym elementom bieżni, zarówno dorośli, jak i dzieci mogą cieszyć się tym niezwykłym doświadczeniem.