Nasze atrakcje na imprezie firmowej: symulator rajdowy VR, tor wyścigowy Scalex, gogle VR

 

W minionym tygodniu mieliśmy przyjemność zapewniać atrakcje na imprezie firmowej jednej z firm produkujących narzędzia budowlane. Był to duży event zatem atrakcje dostępne dla uczestników również były niebanalne.

Wirtualna rzeczywistość na imprezę firmową

Wirtualne gogle 3D to zdecydowanie hit sezonu jeśli chodzi o pomysł na event. Wirtualna rzeczywistość do wynajęcia umożliwia przeżycie wielu różnorodnych przygód podczas jednego eventu. Tutaj wszystko jest możliwe – świat wykreowany cyfrowo, który wyświetlają okulary VT na event do złudzenia przypomina ten rzeczywisty. Wszystkie gry i aplikacje, które udostępniamy na imprezach,  skutecznie mylą nasz mózg. Zatem przy skosu na bungee czujemy motyle w brzuchu a przy jeździe na roller costerze odczuwamy przeciążenia. Nie wierzysz? Spróbiuj sam 🙂

Symulator wyścigowy wynajem Warszawa

Symulator wyścigowy wynajem Warszawa

Tor Wyścigowy Scalex na wynajem

Wynajmij tor rajdowy Scalex i zorganizuj turniej rajdowy na swojej imprezie. Tor i samochody Scalex w odróżnieniu od znanej wszystkim z marketów Carrery, to profesjonalny tor kolekcjonerski, wykonany w skali 1 x 18. Samochody rozpędzają się do bardzo szybkich prędkości zatem aby nie wypaść z toru należy hamować przy zakrętach. Tor rajdowy do wynajęcia to również mozliwość zorganizowania zawodów na najszybszego kierowce lub na najszybsze okrążenie. Jest do zdecydowanie dobry pomysł na event.