Najlepsza impreza integracyjna – gogle VR do wynajęcia

 

Za nami kolejna bardzo udana realizacja. Tym razem była to impreza integracyjna dla jednego z importerów alkoholi. Dla uczestników przygotowaliśmy dwa stanowiska VR z goglami HTC Vive oraz Oculus Rift na wynajem. Uczestnicy, podzieleni na grupy, mieli do wykonania szereg zadań a najlepsza drużyna wygrała niecodzienną nagrodę.

 

Pomysł na imprezę integracyjną – wirtualna rzeczywistość

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów – jesteśmy firmą, która szyje rozwiązania na miarę. Na podstawie informacji zebranych od Klienta takich jak:

  • branża
  • wiek grupy
  • ilośc osób
  • czas trwania eventu

przygotowujemy indywidualne imprezy integracyjne. Gry do gogli VR zapewniają niemalże nieskończoną ilość możliwości jeśli chodzi o kreację takich imprez. Integrację w wirtualnej rzeczywistości przeprowadzaliśmy już między innymi w tematyce: sportów walki, barów, piłki nożnej, ogólna integracja, branża medyczna, podróże i test na kreatywność.

gogle vr wynajem na event

gogle vr wynajem na event

 

Najlepsze gogle VR – HTC Vive, Oculus Rift

Pracujemy jednie na najlepszym sprzęcie. Dlatego do imprez integracyjnych polecamy przede wszystkim gogle VR na wynajem Oculus Rift i HTC Vive. Są to czołowi producenci okularów wirtualnych na rynku. Jakość ich produktów jest najwyższa,  wyświetlany obraz najwyższej jakości a biblioteka dostępnych gier i aplikacji najbogatsza.

Wirtualna rzeczywistość wykreowana komputerowo może realnie wpłynąć na poziom integracji członków grupy. Wraz z psychologami przygotowaliśmy pakiety integracyjne, w których możemy zrealizować wcześniej ustalone cele:

  • wyłonienie lidera grupy
  • odkrycie cech miękkich/twardych wśród członków grupy
  • budowanie współpracy w zespole

i wiele innych.


Wirtualna rzeczywistość – Wynajem Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań, Katowice