Wynajem: symulator nart i snowboardu na event

Symulator nart i symulator snowboardu do wynajęcia to doskonały pomysł na imprezę w zimowym stylu. Te atrakcje na event z naszej oferty sprawią, że uczestnicy będą mogli oddać się białemu szaleństwu bez względu na miejsce czy warunki pogodowe. Wynajmij symulator nart i symulator snowboardu i ciesz się zimowym szaleństwem, które uświetni Twoje wydarzenie.

Symulator nart i snowboardu- wynajem na imprezę

Symulator nart na event do wynajęcia

Symulator nart i symulator snowboardu do wynajęcia świetnie sprawdzą się na każdy event: na imprezę firmową, na targi, na konferencję, na piknik czy na festyn zimą, na ferie w mieście. Symulator nart i symulator snowboardu na wynajem nadaje się na każde wydarzenie i dla każdego uczestnika- zadowoli zarówno dzieci jak i dorosłych. Mechanizm działania symulatora nart i symulatora snowboardu opiera się na desce balansowej, która przenosi każde nasze przechylenie do gry. To dzięki niej sterujemy postacią. Deska do mierzenia balansu jest umiejscowiona na środku nart czy snowboardu, dzięki czemu najlepiej oddaje realizm jazdy. Symulator nart i symulator snowboardu do wynajęcia doskonale oddaje realia tych sportów. Trasę przejazdu obserwuje się na dużym ekranie telewizora, ustawionym na wprost gracza. Dzięki temu zarówno on jak i obserwujący goście mogą przenieść się na zaśnieżony stok.

Wynajmij symulator narciarstwa i symulator snowboardu na swój event zimą

Pomysł na event: symulator snowboardu i nart na wynajem

Wynajmij symulator narciarstwa i snowboardu na imprezę i zapewnij gościom adrenalinę, zabawę i niezapomniane emocje. Symulator nart na wynajem pozwala jeździć po stoku ale także spróbować swoich sił w skokach narciarskich! Symulator snowboardu i nart do wynajęcia to świetny pomysł na event, kiedy chcemy zorganizować zawody. Uczestnicy mogą spróbować swoich sił na tych samych trasach i porównać swój czas. Sporty zimowe są na wyciągnięcie ręki. Już nie musisz czekać do ferii by cieszyć się białym szaleństwem. Wynajmij symulator narciarstwa i symulator snowboardu na event i zabierz swoich gości do zimowej krainy, bez długiej jazdy czy mrozu na stoku.