Atrakcje na piknik i festyn: gogle VR, symulator rajdowy VR, symulator lotu VR na wynajem

Gogle VR do wynajęcia na festyn i piknik

Za nami już miesiąc wakacji, sezon urlopowy w pełni! Organizatorzy plenerowych imprez robią co w ich mocy, by wyjść naprzeciw oczekiwań klientów. My robimy dokładnie tak samo, dostarczając im sprzęt do wirtualnej rzeczywistości najwyższej jakości. Atrakcje na piknik i festyn do wynajęcia jakie mamy w swojej ofercie sprawdzą się na każdą imprezę plenerową i zapewnią niezapomniane wrażenia: dziś skupimy się na klasycznej wirtualnej rzeczywistości do wynajęcia. Gogle VR, symulator rajdowy VR i symulator lotu VR na wynajem.

Gogle VR na piknik i festyn do wynajęcia

Atrakcje na piknik czy festyn są najważniejszą częścią imprezy plenerowej, to właśnie one przyciągają ludzi i sprawiają, że zostają z nimi pozytywne doznania i dobre wrażenie. Gogle VR na wynajem na piknik i festyn świetnie wpisują się w ten schemat. Okulary VR niosą ze sobą właściwe nieograniczone możliwości zabawy. My używamy gogli z najwyższej półki: gogle VR HTC Vive i gogle VR Oculus Rift. Wynajem tych okularów to gwarancja udanego eventu, który na długo pozostanie w pamięci uczestników. Gogle VR na piknik i na festyn dopasują się do tematu imprezy i zachwycą graczy dzięki mnogości aplikacji. Ogranicza nas tylko wyobraźnia! Gogle VR do wynajęcia na imprezę plenerową umożliwiają także organizowanie konkursów. To doskonała rozrywka dla dzieci i dorosłych, każdy znajdzie aplikację która go zachwyci!

Gogle VR i symulator VR na piknik i festyn do wynajęcia

Symulator rajdowy VR na piknik i festyn do wynajęcia

Symulator rajdowy VR na wynajem to atrakcja na piknik i festyn dla fanów adrenaliny, prędkości i silnych doznań. Nasz symulator wyścigowy VR do wynajęcia jest gratką dla każdego fana prędkości, bez względu na wiek. Symulator rajdowy VR na piknik i festyn przeniesie uczestników na najsłynniejsze tory wyścigowe świata, za kierownice najdroższych, najszybszych aut. Symulator rajdowy VR na wynajem bazuje na goglach VR połączonych ze specjalnym fotelem, kierownicą, drążkiem do zmiany biegów a nawet hamulcem ręcznym dla fanów driftu. Symulator wyścigowy VR to atrakcja na event, która robi wrażenie na długo. Jej niewątpliwym plusem jest wielki ekran telewizora, na którym widzowie mogą oglądać to, co osoba grająca w goglach. Doping kierowcy wskazany!

Symulator lotu VR na piknik i festyn do wynajęcia

Symulator samolotowy VR do wynajęcia na piknik i festyn

Symulator lotu VR to najnowszy symulator w naszej ofercie, który już podbił serca uczestników na każdym evencie na którym się pojawił. Symulator lotu VR na wynajem świetnie sprawdzi się na piknik i festyn- jest duży i masywny, natychmiast przyciąga wzrok i wzbudza ciekawość. Symulator lotu VR do wynajęcia na piknik i festyn wznosi wszystkich uczestników na nowy poziom zabawy i rozrywki. Dzięki niemu, gracze mogą wcielić się w rolę pilota i usiąść za sterami kultowych maszyn latających, nawet… statku kosmicznego! Symulator lotu VR na wynajem to gwarancja sukcesu wydarzenia!