Atrakcje VR wynajem

Gogle VR i symulator wyścigów, a także piłkarzyki stołowe do wynajęcia – te dwie atrakcje eventowe królowały na minionym wydarzeniu pod Warszawą. Więcej o imprezie i naszych urządzeniach możecie przeczytać w poniższym artykule.

Symulator rajdowy do wynajęcia

Symulator wyścigów VR wynajem

Symulator wyścigów VR wynajem

Wirtualna rzeczywistość na wynajem na event to gwarancja niesamowitej rozrywki. Symulator rajdowy wynajem na imprezę sprawdził się znakomicie na ostatnim wydarzeniu. Profesjonalny fotel kierowcy, kierownica, pedały w połączeniu z goglami VR zabrały gości na popularne tory wyścigowe, gdzie mieli szansę przejechać się najszybszymi i najdroższymi samochodami świata. Dla niejednej osoby symulator wyścigów VR wynajem jest spełnieniem najskrytszych marzeń. Symulator rajdowy i gogle VR do wynajęcia potęgujące odczucia podczas przejażdżki to doskonały wybór na imprezy integracyjne, firmowe, targi, konferencje, pikniki, festyny.

Piłkarzyki stołowe wynajem

Piłkarzyki stołowe wynajem

Piłkarzyki stołowe wynajem

Piłkarzyki do wynajęcia to popularna atrakcja zręcznościowa. Dwie drużyny poruszają plastikowymi ludzikami i próbują wbić piłkę do bramki przeciwnika – jak w prawdziwym meczu. Stołowe piłkarzyki na wynajem to idealna atrakcja na imprezy firmowe i integracyjne, ponieważ angażuje wiele osób na raz – drużyna może się składać nawet z trzech osób. Atrakcje zręcznościowe do wynajęcia przywieziemy w każde miejsce w Polsce: Warszawa, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Łódź, Białystok, Lublin, Katowice, Toruń.

Atrakcje retro do wynajęcia

Automat arcade, konsole retro flippery wynajem

Automat arcade, konsole retro flippery wynajem

Oprócz wirtualnej rzeczywistości i atrakcji zręcznościowych, polecamy także stanowiska retro na wynajem na wydarzenia firmowe, integracyjne, targi, konferencje, pikniki, festyny. Flippery, automaty arcade oraz konsole ze starymi grami zabiorą uczestników w prawdziwą podróż w przeszłość. Pinball do wynajęcia to odrestaurowane maszyny z lat 90. – za pomocą dwóch przycisków sterujemy łapkami i odbijamy po stole metalową piłeczkę. Sygnały dźwiękowe oraz świetlne sprawiają, że każda rozgrywka to zupełnie nowa przygoda. Stojące maszyny do starych gier na wynajem umożliwiają grę jedno- lub dwuosobową. Podobnie jest w przypadku stanowiska konsole retro wynajem. Możemy tu zagrać w takie kultowe tytuły jak: Mario, Contra, Tank 90, Duck Hunt i wiele innych.