Gogle VR jako atrakcje na piknik,
kolejna realizacja na Dożynkach Gminy Łomazy

Kolejny raz mieliśmy okazję uświetnić imprezę w Gminie Łomazy. Zabawa trwała w najlepsze do północy! Jako atrakcje na piknik wybraliśmy gogle HTC Vive oraz Oculus Rift do wynajęcia. Google VR na wynajem potrafią wpisać się nawet w tak tradycyjne wydarzenie jak dożynki 🙂

Google VR na wynajem jako atrakcje na piknik

Oculus Rift do wynajęcia to atrakcje na event zapewniające niezapomniane wrażenia

Dokładamy wszelkich starań, żeby sprzęt który proponujemy na imprezy był najwyższej jakości. Dlatego mamy w swojej ofercie Gogle VR zapewniające jak najlepsze wspomnienia uczestnikom: Oculus Rift i HTC Vive. Sprawdzają się zarówno na evencie w siedzibie firmy, jak i na pikniku na świeżym powietrzu. Ich niewątpliwą zaletą, oprócz jakości obrazu, jest ilość aplikacji. Każdy znajdzie coś, co go zainteresuje! HTC Vive na piknik przeniosą uczestników do odległych krajów a nawet galaktyk, Oculus Rift do wynajęcia dostarczy zastrzyk adrenaliny przy skoku na bungee. Okulary VR na imprezę są gwarantem rozrywki i zabawy dla każdego!

 

Podróż w czasie – konsole retro i bieżnia Virtuix Omni? Oczywiście!

Jesteśmy dumni z zakresu naszej oferty, Gogle VR na wynajem to jedynie jej część. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów, wróciliśmy nawet do korzeni! Najnowsze, prestiżowe rozwiązania, takie jak platforma Virtuix Omni możemy zestawić z oldschoolowymi konsolami, np. PS1, Pegasus, Wii czy Nintendo Game Cube. Jesteśmy na etapie, gdzie ograniczać może nas już chyba tylko wyobraźnia.

Świat podwodny gogle VR HTC Vive Pro

Świat podwodny gogle VR HTC Vive Pro