Wynajem na event: symulator lotu VR i symulator rajdowy VR

Symulatory VR cieszą się w naszej ofercie dużą popularnością. Symulator lotu VR i symulator rajdowy VR na wynajem to masywne konstrukcje, natychmiast przyciągające uwagę i ciekawość uczestników. Symulator lotu VR i symulator wyścigowy VR do wynajęcia sprawdzą się jako pomysł na każdy event: imprezę plenerową jak na piknik czy na festyn, na targi, na imprezę firmową czy nawet na konferencję.

Pomysł na event- symulator lotu VR do wynajęcia

Symulator lotu VR na wynajem na piknik

Symulator lotu VR to nasza najnowsza atrakcja na event tego typu. Powstał inspirowany symulatorem rajdowym, jednak zadbaliśmy, by posiadał charakterystyczne elementy maszyn latających. Jest bardzo realistyczny, steruje się stalowym wolantem i przepustnicami, siedząc w fotelu na konstrukcji imitującej kabinę pilota. Symulator lotu VR na wynajem pozwala usiąść za sterami samolotu pasażerskiego, kultowej cessny, helikoptera, śmigłowca F-16 a nawet… statku kosmicznego! To świetny pomysł na imprezę dla fanów podniebnego szaleństwa. Zabawa wysokich lotów gwarantowana!

Symulator rajdowy VR do wynajęcia na event

Symulator rajdowy VR na imprezę firmową do wynajęcia

Symulator rajdowy VR to już legenda wśród naszych atrakcji na wynajem. Symulator wyścigowy VR tak samo jak symulator lotu bazuje na goglach VR i specjalnie przygotowanej konstrukcji z kubełkowym fotelem. Wykorzystujemy tylko sprzęt najwyższej jakości: gogle VR HTC Vive lub Oculus Rift. Każdy pasjonat prędkości i adrenaliny będzie zachwycony! Symulator rajdowy VR na wynajem to możliwość wcielenia się w kierowcę wyścigowego i poprowadzenia najszybszych i najbardziej luksusowych aut świata. Kultowe tory i realizm naszego sprzętu gwarantuje doskonałą zabawę, która pozostanie w pamięci uczestników na długo.