Platforma VR Virtuix Omni i symulator rajdowy VR do wynajęcia na piknik rodzinny

Koniec wakacji to czas wielu imprez plenerowych. Tym razem mieliśmy okazję gościć na pikniku rodzinnym Gminy Repki. Platforma VR i symulator rajdowy VR na wynajem z naszej oferty zapewniły uczestnikom ogromną dawkę zabawy, radości i adrenaliny w najlepszym wydaniu. Bieżnia VR do wynajęcia jak zwykle zrobiła spektakularne wrażenie, symulator rajdowy VR przyciągał fanów aut i prędkości. Nasze atrakcje na piknik do wynajęcia świetnie sprawdzają się na takich imprezach, dla dorosłych i dzieci.

Bieżnia VR do wynajęcia na festyn – zabawa dla każdego!

Bieżnia VR do wynajęcia na piknik

Bieżnia VR czy też Platforma VR lub po prostu Virtuix Omni do wynajęcia na piknik to strzał w 10. Nikt nie przechodzi obok niej obojętnie, zwraca uwagę już samą konstrukcją. Bieżnia VR angażuje całe ciało uczestnika, zakłada specjalne buty z czujnikami, przenoszącymi ruch nóg do gry. Efekt zwiększa misa o niskim współczynniku tarcia. Do tego oczywiście gogle VR z kontrolerami i jesteśmy gotowi na wirtualną przygodę. Platforma VR do wynajęcia świetnie sprawdza się przy grach wymagających szybkości i sprawności. Gracz musi zachować czujność, biegać i poruszać rękami. Bieżnia VR na wynajem to najbardziej zaawansowany sprzęt do wirtualnej rzeczywistości, który zadowoli nawet najbardziej wymagających graczy. By uzyskać najlepszy efekt używamy gogli VR najwyższej jskości: Oculus Rift lub HTC Vive do wynajęcia. Strzelanki nigdzie nie są tak realne jak w naszej Virtuix Omni.

Symulator rajdowy VR do wynajęcia na piknik- prędkość w najlepszym wydaniu

Symulator rajdowy VR i platforma VR na wynajem na festyn

Kolejną atrakcją jaką dostarczyliśmy na ten piknik, był symulator rajdowy VR do wynajęcia. Symulator wyścigowy VR tak jak Platforma VR bazuje na goglach VR Oculus Rift lub HTC Vive na wynajem. Gracz a raczej kierowca siada w kubełkowym fotelu, połączonym ze stalową konstrukcją pedałów i kierownicy, zakłada gogle VR i może ruszać w drogę! Najszybsze auta i najbardziej znane trasy wyścigowe są na wyciągnięcie ręki. Symulator wyścigowy VR nie wymaga od uczestników prawa jazdy a nawet umiejętności prowadzenia auta 😉 Dlatego świetnie nadaje się na piknik rodzinny, gdzie dzieciaki mogą spróbować swoich sił na torze w bezpiecznych warunkach.