Symulator rajdowy VR 3dof, ruchomy symulator rajdowy VR do wynajęcia na imprezę

Za nami wielka premiera naszej najnowszej atrakcji na event z naszej oferty! Przed Państwem jedyny w swoim rodzaju symulator rajdowy VR 3dof na wynajem! Jest wiele nazw pod jakimi można go spotkać: symulator rajdowy VR 3dof, symulator rajdowy VR na podnośnikach, symulator rajdowy VR na ruchomej platformie, ruchomy symulator rajdowy VR do wynajęcia. Bez względu na to jak będziemy o nim mówić, jest to synonim niesamowitej zabawy i ekstremalnych doznań.

Symulator rajdowy VR na podnośnikach- wynajem na event

Ruchomy symulator wyścigowy VR do wynajęcia na imprezę

Ruchomy symulator wyścigowy VR do wynajęcia do połączenie klasycznego symulatora 3dof i możliwości jakie dają gogle VR. Nasz symulator rajdowy VR na wynajem bazuje na ruchomej platformie, która oddaje przeciążenia z gry. Dzięki temu kubełkowy fotel drży, trzęsie się a nawet szarpie przy wykonywaniu gwałtownych manewrów. Symulator rajdowy VR 3dof do wynajęcia sprawia, że na własnej skórze odczuwamy nasz styl jazdy i wszelkie przeszkody na  drodze. Efektu dopełniają gogle VR, które przenoszą nas do wnętrza auta, dzięki czemu niesamowicie realnie odczuwamy nasz wyścig. By zadowolenie i realność doznań były jak najwyższe, używamy najlepszego sprzętu: gogle VR HTC Vive lub Oculus Rift na wynajem. Całość daje porażający efekt i realizm sytuacji. Symulator rajdowy VR na podnośnikach do wynajęcia to świetny pomysł na event dla miłośników adrenaliny i prędkości.

Symulator rajdowy VR na ruchomej platformie- wynajem na imprezę

Symulator rajdowy VR 3dof na wynajem na event

Niewątpliwym plusem jaki ma nasz symulator wyścigowy VR na podnośnikach jest możliwość zamienienia go w dwa inne symulatory! Dzięki temu możemy zaoferować także symulator lotu VR 3dof oraz symulator rollercoastera VR na ruchomej platformie! To sprawia, że symulator rajdowy VR 3dof do wynajęcia świetnie sprawdzi się na każdy event: na imprezę firmową, na targi, na piknik czy festyn, na imprezę dla dzieci. Każdy, kto miał okazję przetestować symulator wyścigowy VR na podnośnikach na wynajem jest zachwycony. Angażujemy w wyścigi całe ciało, dzięki czemu możemy zagwarantować realne doznania w wirtualnej rzeczywistości.