Symulator rajdowy wynajem na event

Symulator wyścigowy na wynajem – najszybsze samochody świata, najpopularniejsze tory, tutaj wszystko jest możliwe! Ruchomy symulator jazdy do wynajęcia na event zapewni niesamowite wrażenia. Mogli się o tym przekonać Uczestnicy ostatniej realizacji, gdzie królował symulator wrc wynajem!

Ruchomy symulator wyścigów na wynajem

Symulator rajdowy na podnośnikach wynajem

Symulator rajdowy na podnośnikach wynajem

Symulator rajdowy wynajem na event to specjalnie skonstruowana platforma z hydraulicznymi podnośnikami. Symulator do wynajęcia porusza się, trzęsie i obraca zgodnie z tym, co dzieje się na wirtualnej trasie. Dzięki temu mamy bardzo realne wrażenie z tej komputerowej jazdy samochodem. Gracz śledzi swój postęp w grze na podwieszonym, zakrzywionym, 50-cio calowym ekranie. Uczestnik wygodnie siedzi w profesjonalnym, kubełkowym fotelu rajdowym, a do dyspozycji ma skrzynię biegów, sprzęgło, hamulec, gaz – niczym w prawdziwym samochodzie. Zgodnie z preferencjami kierowcy, symulator wyścigów wynajem można ustawić na tryb manualny lub automatyczny skrzyni biegów. Szybcy i wściekli w kontrolowanym, bezpiecznym środowisku? Sprawdź nasz symulator jazdy na wynajem i poczuj się jak zawodowy kierowca rajdowy!

Symulator jazdy VR do wynajęcia

Ruchomy symulator wyścigów VR wynajem

Ruchomy symulator wyścigów VR wynajem

Ruchomy symulator wrc wynajem to nie wszystko, co mamy w ofercie. Dodaj do tego gogle VR wynajem i otrzymasz niezapomnianą atrakcję na imprezy integracyjne, firmowe, pikniki, festyny, konferencje. Symulator samochodowy VR na wynajem nie dość, że się porusza, to w połączeniu z wirtualną rzeczywistością błyskawicznie przenosi nas na wprost do wnętrza auta. Taki symulator wyścigów VR wynajem na event zachwyci każdego. W dłoniach czujesz realną kierownicę, pod stopami pedały, a przed oczami widzisz siebie w najszybszych i najdroższych samochodach świata. Czyż nie brzmi to jak spełnienie najskrytszych marzeń? Przekonaj się sam – symulator jazdy VR wynajem przywieziemy w każde miejsce w Polsce: Warszawa, Łódź, Lublin, Białystok, Wrocław, Poznań, Kraków, Gdańsk. Napisz (info@vrteam.pl) lub zadzwoń (508 335 229), aby otrzymać indywidualną wycenę: symulator wyścigów VR wynajem na event.