Platforma VR – wynajem na piknik

Bieżnia VR Virtuix Omni to atrakcja do wynajęcia dla najbardziej wymagających z naszej oferty. W ostatni piątek bawiła uczestników na wielkim pikniku w hotelu Ossa. Nawet prowadzący imprezę Krzysztof Ibisz, był żywo zainteresowany możliwościami jakie daje platforma VR na wynajem na imprezę. Tłumy ustawiały się w kolejce, by poczuć na własnej skórze co potrafi wirtualna rzeczywistość do wynajęcia w najbardziej kompleksowym wydaniu.

Bieżnia VR do wynajęcia na imprezę plenerową

Platforma VR do wynajęcia na piknik rodzinny

Platforma VR do wynajęcia to najbardziej zaawansowany sprzęt do wirtualnej rzeczywistości. Jest konstrukcją składającą się z misy o niskim współczynniku tarcia, wyznaczającej pole gry. Uczestnik stoi na niej w specjalnych butach, które dzięki czujnikom przenoszą ruchy jego stóp do gry. Całość jest otoczona zabezpieczającym kręgiem, zapobiegającym wybiegnięciu uczestnika poza “wyznaczony teren”. Do tego oczywiście gogle VR do wynajęcia- Oculus Rift lub HTC VIVE, zapewniające najlepszą jakość obrazu. W rękach gracz trzyma kontrolery, odpowiadające wirtualnym dłoniom. Bieżnia VR Virtuix Omni na wynajem angażuje dzięki temu całe ciało- osoba biega, trzyma przedmioty, widzi i słyszy wszystko, co jest w grze. To sprawia, że platforma VR zadowoli najbardziej wymagających uczestników i zapewni im niezapomniane doznania i emocje. Nie ma ograniczeń wiekowych, dzięki czemu jest świetną atrakcją na wszelkiego typu imprezy plenerowe: na piknik rodzinny czy festyn.

Platforma VR Virtuix Omni na wynajem na Twój event

Bieżnia VR do wynajęcia i symulator lotu VR 3 DOF na imprezę

Bieżnia VR do wynajęcia to atrakcja, która sprawdzi się na każdy event: na piknik, na imprezę firmową, na konferencję czy na targi. Dzięki swoim rozmiarom i futurystycznemu designowi przyciąga uwagę każdego uczestnika. Platforma VR do wynajęcia to rozrywka ogólnorozwojowa- angażuje wszystkie części ciała, dzięki temu zabawa jest jak najbardziej realna. Doskonale sprawdza się przy wszelkich grach sprawnościowych, robi duże wrażenie szczególnie w strzelankach. Bieżnia VR to świetny pomysł na event dla wymagających graczy, jednak nie wymaga doświadczenia czy specjalnych umiejętności. Dzięki temu doskonale mogą bawić się nią zarówno dorośli jak i dzieci.