Konsole- wynajem: konsole retro, PlayStation 4, Xbox 360

Wirtualna rzeczywistość na wynajem to nie jedyny obszar jakim się zajmujemy, coraz większą popularnością cieszą się konsole do wynajęcia z naszej oferty. Konsole wynajem coraz częściej pojawia się z Waszych zapytaniach, dlatego robimy wszystko, by zapewnić Wam jak największy wybór, zarówno w kwestii sprzętu, jak i gier. Oprócz nowoczesnych konsol: PlayStation 4 czy Xbox 360, mamy cieszące się coraz większą popularnością konsole retro: Nintendo Wii, Nintendo Game Cube, Atari, Pegasus, PlayStation 1, Amiga czy Sega.

PlayStation 4 – konsole na wynajem

Konsole na wynajem, PlayStation 4 do wynajęcia, Xbox 360 na wynajem, konsole retro

PlayStation 4 to konsola do wynajęcia, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Przez lata na rynku, kolejne generacje przyciągają rzesze fanów PS. PS 4 na wynajem to kultowa już konsola, która zapewnia godziny doskonałej rozrywki. Nasze PlayStation 4 możecie wynająć w dwóch opcjach, tradycyjną z kontrolerem w ręku oraz ruchową z kontrolerami MOVE. Technologia MOVE używa kamery, która śledząc nasze ruchy przenosi je na postać w grze. PS 4 do wynajęcia dosłownie ruszy Was z fotela! Konsole do wynajęcia to sprawdzony pomysł na event.

Xbox 360 – konsole na wynajem

Xbox 360 to konsola do wynajęcia, będąca największym rywalem PS 4. Wynajem konsol na etapie badania potrzeb Klienta, zawsze zaczynamy od sprawdzenia czy mamy do czynienia z “obozem Xbox” czy “obozem PS” 😉 Konsole Xbox 360 na wynajem, analogicznie do PS 4 do wynajęcia, są wyposażone w tradycyjne kontrolery ale także w kamerę śledzącą ruchy gracza i przenoszącą je do gry. Konsole Xbox 360 są pomysłem na imprezę: na urodziny w domu, na imprezę firmową, na event każdego rodzaju.

Konsole na wynajem, PlayStation 4 do wynajęcia, Xbox 360 na wynajem, konsole retro

Konsole retro, oldschool – konsole na wynajem

Konsole retro do wynajęcia szturmem podbijają imprezy. Nintendo Wii, Nintendo Game Cube, Atari, Pegasus, PlayStation 1, Amiga czy Sega to klasyka. Te konsole retro na wynajem przenoszą graczy do lat 90, łączą w sobie najlepsze cechy: nostalgiczną podróż do przeszłości i świetną zabawę! Oldschool to gorący trend na event, konsole retro do wynajęcia umożliwiają stworzenie imprezy tematycznej. Łączymy konsole retro z pasującymi do klimatu telewizorami kineskopowymi i przenosimy graczy do przeszłości. Super Mario, Tank 1990 nie trzeba  nikomu przedstawiać, te gry bronią się same. Konsole retro wynajem na event, na urodziny, na imprezę tematyczną, na targi.