PlayStation i Xbox Kinect – wynajem na event

Konsole do gier na wynajem to dość popularna atrakcja eventowa. Dają dużą różnorodność jeśli chodzi o tytuły gier oraz sposób grania. Wiele dodatkowych akcesoriów takich jak gitara, deskorolka/snowboard czy pistolety wpływają na jeszcze lepsze wrażenia z imprezy. Nie jest więc zaskoczeniem, że na naszym koncie zapisał się kolejny udany event przy użyciu PS4 na wynajem oraz Xbox Kinect do wynajęcia.

 

Konsole Xbox Kinect wynajem na event Warszawa

Xbox 360 Kinect na event daje wiele możliwości rozgrywki. Pierwsza opcja to gra tradycyjna przy użyciu kontrolera i gry takie jak Fifa 2018, Mortal Combat, wyścigi samochodowe, GTA V itp.

Druga opcja, częściej wybierana jako atrakcja na event, to gry ruchowe Xbox Kinect. Tutaj nasze ciało jest kontrolerem a my poprzez poruszanie się sterujemy postacią w grze. Możliwości rozgrywki jest bardzo dużo. Poniżej wypunktowaliśmy te najbardziej popularne

 • piłka nożna
 • wyścigi samochodowe
 • gry taneczne
 • tenis
 • przygody Kinect Adventures
 • boks
 • siatkówka plażowa
 • rowery
 • golf
 • kręgle
 • rzutki
Symulator deskorolki symulator snowboardu wynajem na event

Symulator deskorolki symulator snowboardu wynajem na event

Konsola Xbox 360 Kinect na imprezę firmową to jeszcze więcej atrakcji. Dzięki specjalnemu kontrolerowi w kształcie deskorolki możemy udostępnić, dla uczestników eventów, symulator deskorolki oraz symulator snowboardu. Gracz staje na desce, która jest wrażliwa na każdy jego ruch, przechylenie oraz podskok – dzięki temu wrażenia z gry są zbliżone do tych realnych. W zależności od rodzaju imprezy możemy włączyć wolną jazdę aby każdy mógł poczuć zew górskiej wolności lub ustawić tryb zawodów i przeprowadzić konkurs.

 


Wynajmij symulator snowboardu i symulator deskorolki


Konsole PlayStation 4 + gogle VR PS4 wypożycz na event

 

Playstation 4 na imprezie wiąże się z równie dobrą zabawą co jego konkurent Xbox Kinect. Konsola Playstation również umożliwia nam wiele gier i sposobów grania. Oczywiście tu również możemy grać tradycyjnie przy pomocy kontrolerów. Poniżej natomiast opisaliśmy te mniej oczywiste sposoby gier:

 • Gry muzyczne na evenet - Guitar Hero PS4

  Gry muzyczne na evenet – Guitar Hero PS4

  Gry muzyczne Guitar Hero PlayStation 4 – uczestnik eventu do ręki dostaje specjalną gitarę, która jest kontrolerem w grze. Zadaniem wydaje się dość proste – należy wyjść na scenę i dać występ (wciskając odpowiednie klawisze na gitarze). Publiczność reaguje adekwatnie do umiejętności gry uczestnika. Grę możemy udostępnić jako atrakcja otwarta dla wszystkich lub jako konkurencja, która ma za zadanie wyłonić zwycięzcę.

 • Gry taneczne Just Dance Playstation 4 – zadaniem graczy jest odtworzenie układu tanecznego z wybranej piosenki. Na telewizorze wyświetla się postać , która pokazuje nam ruchy a my musimy je odwzorować i to jeszcze w odpowiednim tępie. W grę jednocześnie może grać do 4 osób. Dodatkowym atutem jest fakt iż przy okazji gry uczestnicy eventu mogą posłuchać dobrej, różnorodnej muzyki.
 • Wirtualna rzeczywistość PlayStation 4 – gogle vr na wynajem przenoszą do innej rzeczywistości. Na eventach najczęściej sprawdzają się krótkie, dynamiczne gry mocno nastawione na rozrywkę. Dlatego dla naszych Klientów specjalnie wyselekcjonowaliśmy te najlepsze: zwiedzanie świata podwodnego, gra w zbijaka, napad na bank, lot rakietą i wyścigi samochodowe.
 • Symulator rajdowy VR – konsole na wynajem dają również możliwość utworzenia symulatora rajdowego VR (lub bez). Użytkownik po założeniu gogli przenosi się do środka samochodu wyścigowego. Symulator wyposażony jest w kierownicę oraz 3 pedały tak jak w prawdziwym samochodzie. Każdy zakręt, hamowanie czy przyśpieszenie czuć w całym ciele – tak działa wirtualna rzeczywistość. Trzeba tego spróbować aby się przekonać.
Symulator wyścigowy VR do wynajęcia

Symulator wyścigowy VR do wynajęcia


Wynajmij konsole do gry na event