Konsole do wynajęcia- pomysł na imprezę

Konsole retro, PlayStation 4 i Xbox 360 na wynajem to alternatywny pomysł na event w naszej ofercie. Dla graczy, dla których Wirtualna Rzeczywistość na wynajem to jeszcze nie ten moment mamy konsole do wynajęcia. Nie przypadkiem zdobyły na świecie tak wielką popularność, nieprzerwanie gromadzą przed telewizorami rzesze fanów. Dbamy o to, by nasze konsole do wynajęcia sprawiały radość graczom i zapewniały świetną rozrywkę na imprezę.

Konsole na wynajem, konsole retro do wynajęcia, PS4, Xbox 360 na wynajem

Konsole retro do wynajęcia – oldschool na imprezę

Konsole retro na wynajem wprowadziliśmy do oferty jako odpowiedź na coraz częstsze zapytania naszych Klientów. Technologia błyskawicznie idzie do przodu, konsole retro do wynajęcia to klasyk i oldschool, który sprawia, że gracze mogą przenieść się do czasów młodości a nawet dzieciństwa. Posiadamy szeroki wybór sprzętu do wynajęcia: Nintendo Wii, Nintendo Game Cube, Atari, Pegasus, PlayStation 1, Amiga, Sega. Dorzućmy do tego kultowe gry takie jak Super Mario Bros czy Tank 1990 i mamy idealny przepis na imprezę w stylu oldschool. Całości dopełni telewizor kineskopowy i już cofamy się do lat 90! Oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu.

PlayStation4, wynajem – kultowa konsola na imprezę

Konsole na wynajem, konsole retro do wynajęcia, PS4, Xbox 360 na wynajem

PlayStation4 to już klasyka do wynajęcia. Znana i lubiana sprawdzi się na każdą imprezę. Szeroki wybór gier i grono sympatyków tej konsoli to gwarancja zadowolenia na event. Dodatkową zaletą PS4 są możliwości grania: tradycyjna z kontrolerami oraz ruchowa przy pomocy technologii MOVE. Wtedy na konsoli PS4 na wynajem postacią w grze steruje się wykonując faktyczne ruchy ciała.

Xbox 360 do wynajęcia – kiedy nie przekonuje Was PlayStation na imprezę

Xbox 360 na wynajem jest alternatywą dla tych, którzy nie przepadają za PS4. Tak samo jak PlayStation, Xbox 360 do wynajęcia jest wyposażony w technologię KINECT, sterujemy grą używając całego ciała. Xbox 360 na wynajem świetnie spisuje się w roli dodatkowej atrakcji na event, jest prosty w obsłudze i może służyć np. jako szybka forma rozładowania kolejki, kiedy chętnych do innych atrakcji jest zbyt wielu.