Atrakcje na wynajem na wieczory panieńskie

Wynajem karaoke i gogli VR na wieczór panieński to gwarantowany sposób na niezapomnianą imprezę! Atrakcje na wynajem sprawdziły ostatnio na takim wydarzeniu – Uczestniczki były zachwycone, a przyszła Panna Młoda bardzo szczęśliwa. Gogle VR wynajem zabrały ich w zupełnie inny wymiar rozrywki, a karaoke do wynajęcia umożliwiło wykazanie się umiejętnościami muzycznymi.

Gogle VR wynajem

Gogle VR wynajem na wieczór panieński

Gogle VR wynajem na wieczór panieński

Wynajem gogli VR na wieczór panieński – z taką atrakcją nie sposób się nudzić! Ekscytujący symulator rollercoastera, zagraniczne podróże, emocjonujące przejście po desce wysoko nad miastem, skok na bungee, walka o losy świata – to wszystko i wiele więcej jest możliwe dzięki stanowisku gogle VR wynajem. Zapewniamy kompleksową obsługę imprez: dojedziemy w każde miejsce w Polsce: Warszawa, Łódź, Białystok, Lublin, Wrocław, Poznań, Bydgoszcz, Kraków, Toruń. Zajmiemy się montażem, wytłumaczymy jak poruszać się w wirtualnym świecie, będziemy asystować gościom, a na koniec zdemontujemy wszystko, pozostawiając za sobą wspaniałe przygody i wspomnienia.

Karaoke wynajem na wieczór panieński

Karaoke wynajem na imprezę

Karaoke wynajem na imprezę

Karaoke na wynajem na imprezę to doskonałe rozwiązanie dla wydarzeń organizowanych w gronie znajomych i przyjaciół. Karaoke wynajem na wieczór panieński składa się z konsoli PlayStation, profesjonalnych mikrofonów, głośnika oraz najpopularniejszych gier: “SingStar”, “Now that’s what I call Sing”. Setki znanych i lubianych utworów w języku polskim oraz angielskim to pewność, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Weź mikrofon do rąk i pokaż co potrafisz: karaoke na wynajem na wieczór panieński!

Wieczory panieńskie i kawalerskie – wynajem atrakcji

Gogle Oculus Rift wynajem na event

Gogle Oculus Rift wynajem na event

Gogle VR wynajem oraz karaoke sprawdzą się świetnie podczas wieczorów kawalerskich i panieńskich. Atrakcje na wynajem zapewnią niesamowite wrażenia i sprawią, że event będzie niezapomnianym przeżyciem. Organizujesz takie wydarzenie dla swoich bliskich? Napisz (info@vrteam.pl) lub zadzwoń (508 335 229) – pomożemy wybrać Ci najlepsze atrakcje na wynajem na wieczór panieński i kawalerski.