Konsole i gogle VR do wynajęcia na event jubileuszowy

W miniony weekend mieliśmy zaszczyt gościć z naszymi atrakcjami na pięknym jubileuszu- 80 leciu Toru Służewiec w Warszawie. Organizatorzy zadbali o moc atrakcji: 4 pary gogli VR, 2 konsole Xbox, 2 konsole PS4 i maty taneczne do wynajęcia. Tłumy chętnych, świetna zabawa i niezapomniane emocje dla dorosłych i dzieci. Nasza oferta jak widać doskonale sprawdzi się na event każdego rodzaju: na jubileusz, na piknik, na imprezę firmową, na targi czy na konferencję.

Gogle VR do wynajęcia na imprezę plenerową

Gogle Vr do wynajęcia na imprezę plenerową

Wirtualna Rzeczywistość na event, gogle VR do wynajęcia

Nasze gogle VR do wynajęcia właściwie nie mają ograniczeń, można wykorzystać je także na event plenerowy, jak to miało miejsce na Torze Służewiec. Uczestnicy mieli okazję wcielić się w rolę profesjonalnych dżokejów! Dla odważnych gogle VR na wynajem na grzbiecie żywego rumaka, dla tych stawiających pierwsze kroki w jeździectwie na wygodnej pufie 😉 Gogle VR do wynajęcia nie tylko przenoszą nas w świat wirtualnej rzeczywistości ale także dodatkowo wzmacniają doznania, przeżywane w prawdziwym świecie. Gogle VR na wynajem to atrakcja na event dla dzieci i dorosłych, wiek nie jest żadnym ograniczeniem. Korzystamy tylko ze sprzętu najwyższej jakości, dzięki czemu mamy pewność, że dostarczona przez nas atrakcja na event spełni oczekiwania najbardziej wymagających gości.

Konsole do wynajęcia na event, mata taneczna jako atrakcja na wynajem

Gogle VR na wynajem nie były jedyną atrakcją na event, jaka czekała na uczestników. Przygotowaliśmy kilka stanowisk zaopatrzonych w konsole do wynajęcia, z licznymi grami ruchowymi. Dzięki temu najmłodsi goście nie nudzili się na “imprezie dla dorosłych”, a Ci mogli chwilę odetchnąć patrząc, jak ich pociechy doskonale się bawią. Na event tego typu stawiamy na angażujące całe ciało gry, konsole na wynajem świetnie się sprawdzają. Guitar Hero czy Just Dance! to rozrywka dla całej rodziny. Konsole do wynajęcia połączyliśmy z matami tanecznymi, które przyciągały uwagę i zachęcały do zabawy. Konsole na wynajem są intuicyjne, można grać parami, organizować konkursy i wyzwania. Dlatego polecamy konsole do wynajęcia jako atrakcje na event, szczególnie plenerowy.

Mata taneczna do wynajęcia to świetna zabawa!

Konsole na wynajem zawsze świetnie się sprawdzają