Atrakcje na Twój event – wieczory kawalerskie, panieńskie, wesela

Planujesz wieczór kawalerski lub panieński dla przyjaciół? A może chcesz zaskoczyć swoich gości na uroczystości weselnej? Odpowiedzią na Twoje pomysły są atrakcje na wynajem od VRTeam!

Gogle VR na wynajem

Gogle VR do wynajęcia - wieczór kawalerski, panieński, wesele

Gogle VR do wynajęcia – wieczór kawalerski, panieński, wesele

Wirtualna rzeczywistość to technologia, która zachwyci każdego – zarówno obytych w świecie komputerów nastolatków, jak i starszą ciocię, która nadal nie korzysta ze smartphone’a. Bogaty wybór dostępnych gier można dopasować do korzystających Uczestników w trakcie wydarzenia – zmiana aplikacji trwa kilka sekund. Dla fanów mocnych wrażeń polecamy przejażdżki kolejką górską oraz wirtualne wesołe miasteczko, dla zwolenników gier posiadamy krótkie przygody strzelankowe, zręcznościowe czy muzyczne.  Dla spokojniejszych gości także mamy ciekawe propozycje – podróże w magiczne krainy lub niesamowite zwiedzanie świata: w ciągu dwóch minut zobaczą kosmos, przepłyną się łódką w azjatyckim kraju, a także będą mieli okazję spojrzeć dinozaurowi prosto w oczy! Gogle VR do wynajęcia to gwarancja doskonałej zabawy oraz niezapomnianym wrażeń – tutaj spełniają się marzenia o zagranicznych podróżach, zostaniu superbohaterem czy dotarcia na szczyt Mount Everest.

Wypożyczalnia atrakcji – flippery, automaty arcade, konsole retro

Atrakcje retro na wynajem

Atrakcje retro na wynajem

Szybki powrót do przeszłości – atrakcje retro do wynajęcia! Nasze automaty arcade i flippery to odrestaurowane urządzenia z lat 80. i 90., które przyciągają wzrok gości. Automaty arcade na wynajem mają wbudowane ponad 600 aplikacji do wyboru, można tu grać zarówno w gry jednoosobowe jak i dwuosobowe. Wspólna rozgrywka ze znajomymi podczas wieczoru kawalerskiego, panieńskiego czy wesela dostarcza nam dodatkowej rozrywki. Dorośli mogą pokazać dzieciom w co grali w czasie swojego dzieciństwa – najpopularniejsze tytuły takie jak: Mario, Contra czy Tanki są ciągle ciepłym wspomnieniem w sercu. Konsole retro na wynajem: Pegasus, Atari, Sega także umożliwiają grę kooperacyjną, która zbliża do siebie ludzi. Połączenie stanowisk wirtualnej rzeczywistości z atrakcjami retro do wynajęcia jest doskonałą opcją, gwarantującą świetną zabawę zarówno dla starszych i młodszych uczestników.