Platforma VR do wynajęcia

Bieżnia wirtualnej rzeczywistości to gwarancja doskonałej zabawy i niesamowitych przeżyć.  Jeśli zależy Ci na zrobieniu wrażenia na uczestnikach organizowanego przez Ciebie wydarzenia, bieżnia wirtualnej rzeczywistości z pewnością jest doskonałym wyborem. Nada ona wyjątkowości Twojemu eventowi.

Bieżnia VR na wynajem

Platforma wirtualnej rzeczywistości wynajem

Platforma wirtualnej rzeczywistości wynajem

Platforma VR do wynajęcia to atrakcja, która sprawdzi się idealnie zarówno na imprezie firmowej, jak i na targach czy konferencjach. Jej innowacyjna konstrukcja wzbudzi zainteresowanie niejednego uczestnika wydarzenia. Bieżnia wirtualnej rzeczywistości to specjalna platforma, która umożliwia przeniesienie fizycznych kroków gracza bezpośrednio do świata gry. Gracz zapinany jest w specjalnej, w pełni bezpiecznej metalowej obręczy, która zapewnia mu stabilizację podczas rozgrywki.

Prestiżowa atrakcja na event- bieżnia VR

Bieżnia VR wynajem

Bieżnia VR wynajem

Nieodzownymi elementem stanowiska bieżni Vitrux Omnni są wysokiej jakości gogle VR HTC Vive lub Oculus, które zapewniają najwyższą jakoś obrazu i czysty, przestrzenny dźwięk. Do zestawu dołączone są również kontrolery, które imitują wirtualne ręce. Aby platforma VR wynajem mogła w pełni spełniać swoje możliwości, czyli umożliwiać graczowi poruszanie się w grze, gracz musi założyć specjalne obuwie wyposażone w czujnik ruchu. Dzięki niemu każdy realnie wykonany krok na bieżni to krok w grze. Możliwość regulacji wysokości stanowiska umożliwia grę zarówno dorosłym, jak i po obniżeniu wysokości obręczy, także dzieciom.

Wirtualna rzeczywistość na wynajem- platforma VR

Bieżnia VR atrakcja na event

Bieżnia VR atrakcja na event

Obok tak masywnej i robiącej wrażenie atrakcji nie można przejść obojętnie. Biegający, robiący uniki lub obroty gracz robi wrażenie! Przeżycia jakie towarzyszą użytkownikowi podczas rozgrywki na długo pozostaną w jego pamięci.  Bieżnia VR do wynajęcia to ponad 20 gier w aplikacji stworzonych z myślą poruszania się w wirtualnej przestrzeni. To przeszkód, walka na obcej planecie czy też ucieczka przez zombiakami rodem z The Walking Dead to tylko namiastka gier, w jakie można zagrać na platformie VR. Jeśli nie jesteś fanem mocnych wrażeń bieżnia VR ma w swojej bibliotece również kilka spokojnych, ale równie ciekawych pozycji.