Lotnia VR do wynajęcia- najnowszy symulator VR na wynajem

Lotnia VR do wynajęcia to czwarty symulator VR na wynajem w naszej ofercie. Pierwszy był symulator rajdowy na hydraulicznych podnośnikach do wynajęcia, kolejny symulator wyścigowy VR na wynajem, symulator deskorolki i snowboardu do wynajęcia, aż stworzyliśmy symulator lotu VR na wynajem.

Symulator lotu VR na wynajem, symulator lotni VR na wynajem, lotnia VR na wynajem, gogle VR do wynajęcia

Symulator lotu VR to pomysł na event na zupełnie nowym poziomie

Lotnia VR na wynajem wykorzystuje gogle VR do wynajęcia (HTC Vive na wynajem lub Oculus Rift do wynajęcia) i specjalnie skonstruowaną platformę, unoszącą uczestnika około metra nad ziemią. Gry na symulator lotu VR na wynajem są sterowane ruchami głowy, jednocześnie następuje przenoszenie ciężaru ciała. Mając na sobie gogle VR na wynajem odnosimy realne wrażenie unoszenia się, wirtualna rzeczywistość daje prawdziwe odczucia i skoki adrenaliny. Gogle VR na wynajem plus symulator lotni VR to pomysł na event, który nikogo nie pozostawi obojętnym.

Symulator lotu VR na wynajem, symulator lotni VR na wynajem, lotnia VR na wynajem, gogle VR do wynajęcia

 

Gry VR na symulator lotu VR do wynajęcia

Na gogle VR na wynajem jest niezliczona illość gier i aplikacji, dlatego też wybór na symulator lotu VR wynajem jest bardzo szeroki. Oto kilka przykładowych gier gdzie lotnia VR do wynajęcia zrobi największe wrażenie:

  • Eagle Flight: doskonała propozycja dla miłośników zapierających dech krajobrazów i widoków. Wcielamy się w orła i przemierzamy przestworza. Kto z nas nie marzył by unieść się jak ptak? Symulator lotu VR na wynajem nam to umożliwia!
  • Rocket Man: skojarzenie z Iron Manem nie jest przypadkowe! Lotnia VR do wynajęcia pozwoli przelecieć się rakietą między wieżowcami w wielkim mieście. Świetna grafika i dźwięk sprawią, że wrażenia z tej podniebnej podróży będą niezapomniane.
  • Skydiving VR: czyli po prostu skok ze spadochronem. Niepowtarzalna okazja aby w bezpiecznych warunkach przezwyciężyć swój lęk i wykorzystać symulator lotu VR. Duża dawka adrenaliny i emocji- gogle VR na wynajem i symulator lotni VR to gwarancja rozrywki i świetny pomysł na event: na imprezę, na targi, na urodziny, na wigilię firmową. Sky is the limit!