Atrakcje VR na Twój event

Witajcie w świecie wirtualnej rzeczywistości! Gogle VR, bieżnia VR i symulatory VR to atrakcje, które przenoszą Was w niesamowite przygody, otwierając drzwi do nowych wymiarów rozrywki.

Bieżnia VR wynajem na event

Bieżnia VR wynajem na event

Bieżnia VR wynajem na event

Bieżnia wirtualnej rzeczywistości na wynajem to atrakcja, która przenosi uczestników do fascynującego wirtualnego świata. Rozgrywka odbywa się poprzez poruszanie się po bieżni w specjalnym obuwiu z czujnikami. Każdy krok gracza przekłada się na ruchy postaci w grze. Aby zagrać, wystarczy założyć gogle VR i zanurzyć się w świecie gry, poruszając się fizycznie po bieżni. Korzystanie z bieżni jest w pełni bezpieczne – jest to stabilna konstrukcja, a gracz zapisany jest w specjalnej uprzęży uniemożliwiającej jakiekolwiek wywrócenie się lub potknięcie. Ta atrakcja nadaje się doskonale na różnego rodzaju wydarzenia, takie jak imprezy firmowe, festyny, targi, czy eventy promocyjne. Ważnym elementem jest to, że wysokość bieżni można regulować, dlatego mogą z niej korzystać zarówno dzieci jak oraz dorośli, zapewniając niezapomniane wrażenia i emocje dla wszystkich uczestników.

 

Symulator VR do wynajęcia

Symulatory VR wynajem na event

Symulatory VR wynajem na event

Symulatory VR do wynajęcia to jedna z kategorii atrakcji wirtualnej rzeczywistości, jakie można znaleźć w naszej ofercie. Wśród symulatorów znajdują się zarówno symulatory statyczne, takie jak symulator lotu i rajdowy, oraz symulatory ruchome na hydraulicznych podnośnikach, czyli symulator rollercoastera, łazika marsjańskiego, rajdowy oraz lotu. Korzystający z atrakcji mogą zatem doświadczyć realistycznych wrażeń podczas jazdy samochodem wyścigowym, pilotując samoloty jak np. Boeing czy myśliwiec, odkrywać nieznane zakątki Czerwonej Planety, czy też przeżyć wspaniałe emocje i adrenalinę na jednym torów rollercoastera. Symulatory VR na wynajem charakteryzują się wysoką jakością grafiki oraz precyzyjnymi ruchami, które dają uczestnikom uczucie autentyczności. Doskonale sprawdzają się na imprezach firmowych, targach, eventach motoryzacyjnych, tematycznych, festynach oraz imprezach integracyjnych, przyciągając uwagę i zapewniając niezapomniane doznania dla wszystkich uczestników.

 

 

Gogle wirtualnej rzeczywistości wynajem do imprezę

Gogle VR wynajem

Gogle VR wynajem

Gogle wirtualnej rzeczywistości do wynajęcia stanowią rewolucyjną atrakcję, przenosząc uczestników w fascynujący świat pełen nieograniczonych możliwości. To nie tylko zabawa, ale także nowe doświadczenie, które rozbudza wyobraźnię i angażuje zmysły. Na naszym stanowisku VR oferujemy szeroki wybór gier, które obejmują różnorodne gatunki, takie jak sportowe, muzyczne, lotnicze, kosmiczne, aplikacje medytacyjne, a także filmy 360 stopni. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od preferencji czy wieku. Nasze gogle VR  na wynajem są idealną atrakcją na imprezy firmowe, eventy integracyjne, targi branżowe, konferencje oraz festyny. Wynajem gogli VR to gwarancja niezapomnianych wrażenia dla wszystkich uczestników.