Piłka nożna w nowym wydaniu

Wprawdzie przygoda Reprezentacji Polski na tegorocznym Mundialu w Katarze się zakończyła, ale to nie koniec piłkarskich emocji… A więc… Napastnik czy bramkarz? Którą pozycje podczas dzisiejszych rozgrywek piłkarskich w wirtualnej rzeczywistości wybierzesz?

Wirtualny bramkarz

Wirtualny bramkarz gogle VR wynajem

Wirtualny bramkarz gogle VR wynajem

Dzięki gogole VR na wynajem możesz poczuć się jak Wojtek Szczęsny! Stań pośrodku bramki i zmierz się z serią lecących wprost do bramki piłek. Kontrolery będą Twoimi dłońmi w rękawicach, więc postaraj się nie przepuścić ani jednego gola. Warunki pogodowe na boisku będą zmienne, raz słońce, raz śnieg, także nie myśl, że będzie tak łatwo! Na chwilę zapomnij o otaczającym Cię świecie i stań się prawdziwym sportowcem- w gogle VR wynajem wszystko jest możliwe. A aby jeszcze bardziej spotęgować piłkarskie doznania jesteśmy w stanie wyposażyć stanowisko VR w prawdziwą bramkę piłkarską. To naprawdę robi wrażenie!

Strzel bramkę w goglach VR

piłkarskie atrakcje eventowe do wynajęcia

piłkarskie atrakcje eventowe do wynajęcia

Jeśli wolisz być napastnikiem, czyli strzelać bramki, a nie ich bronić to w goglach wirtualnej rzeczywistości na wynajem masz taką możliwość. Gogle VR do wynajęcia przeniosą Cię na murawę boiska i staniesz oko w oko z zaciętym bramkarzem. Udowodnij, że jesteś lepszym zawodnikiem i strzel z główki jak najwięcej goli. Niech trybuny wiwatują na Twoją cześć.

Gry piłkarskie to naprawdę świetna zabawa zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Każda osoba może sprawdzić swoje możliwości w tego typu rozgrywkach i przenieść się w zupełnie inny rodzaj piłkarskich emocji.

Gogle VR do wynajęcia

atrakcje na imprezę wynajem

atrakcje na imprezę wynajem

Wirtualna rzeczywistość wynajem sprawdzi się idealnie na każdej imprezie. Nasze piłkarskie eventy obsługujemy na goglach HTC, które w połączeniu z szeroko rozstawionymi czujkami dają nam naprawdę duże pole gry. Czujki śledzą każdy ruch gogli. Atrakcje eventowe na imprezy dowozimy w każde miejsce w Polskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Łódź, Wrocław, Trójmiasto, Lublin, Białystok. Nasz team obsługowy przygotuje kompleksowo stanowisko do gry i zadba o bezpieczeństwo podczas użytkowania sprzętu. Skontaktuj się z nami (tel. 508 335 229) lub napisz e-mail (info@vrteam.pl), a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycje dostosowaną do Twoich potrzeb.