Wydarzenia i imprezy sportowe – atrakcje na wynajem

W okresie wakacyjnym sporą popularnością cieszą się eventy organizowane na świeżym powietrzu, a ich motywem przewodnim często jest ruch i sport. W naszej ofercie znajduje się wiele stanowisk, które idealnie wpasowują się w tę tematykę.

Wypożyczalnia atrakcji – gogle VR na wynajem

Technologia VR zachwyca swoim bogactwem dostępnych aplikacji i nieograniczonymi możliwościami – tutaj w mgnieniu oka możesz przenieść się do wymarzonego świata i spełniać marzenia. Strzelenie gola na boisku w Camp Nou? A może chciałbyś być bramkarzem, który obroni strzał Cristiano Ronaldo? Zawsze marzyłeś o wspinaczce na Mount Everest? Gogle VR do wynajęcia to wspaniałe urządzenie, które pozwala Ci na wszystko, o czym pomyślisz. Gogle VR na wynajem to strzał w dziesiątkę na każdym evencie – targi, konferencje, pikniki, festyny, imprezy firmowe i integracyjne.

Bieżnia VR Virtuix Omni do wynajęcia

Wirtualna rzeczywistość poszła o krok dalej – teraz możemy przeżywać przygody nie tylko za pomocą gogli, ale w połączeniu ze specjalną bieżnią, możemy biegać, chodzić, poruszać się w wirtualnym świecie! Ta imponująca konstrukcja przyciąga wzrok gości, a niesamowite wrażenia z korzystania są gwarancją niezapomnianych przeżyć. Poruszając stopami po specjalnej platformie, sterujemy postacią w grze. Nasz obrót w świecie rzeczywistym jest przenoszony do wirtualnego świata. Każde przyspieszenie kroku czy bieganie – to wszystko przenosi się do gry. Bieżnia Virtuix Omni na wynajem to atrakcja zarówno dla młodszych, jak i starszych uczestników.

Konsole do wynajęcia – gry ruchowe i sportowe

Znane i lubiane na całym świecie konsole Xbox i PlayStation na wynajem to nie tylko gry, podczas których siedzimy na kanapie i naciskamy na guziki padów. To także gry ruchowe – wykorzystują one specjalne kamery, które sczytują ruch naszego ciała. Stajemy się wtedy kontrolerem, który rządzi postacią na ekranie przy pomocy swoich własnych ruchów. Piłka nożna, golf, kręgle, pływanie, wyścigi, a nawet gry taneczne – wybór aplikacji jest ogromny.