Symulator nart do wynajęcia na event

Symulator nart do wynajęcia to odpowiedź na aurę za oknem, nieuchronnie zwiastującą nadchodzącą zimę. Co prawda śniegu jeszcze nie ma, jednak wszystkich miłośników białego szaleństwa zapraszamy do przygotowania się do sezonu! Symulator nart z naszej oferty to okazja do poćwiczenia, rozgrzania się przed wyjściem na prawdziwy stok lub spróbowania swoich sił w tym sporcie po raz pierwszy. Dla każdego dopasujemy odpowiedni stopień trudności, odpowiadający jego umiejętnościom.

Zimowe atrakcje do wynajęcia- symulator nart

Symulator nart do wynajęcia na event

Symulator nart na wynajem to świetna zabawa w klimacie zimowym, dlatego doskonale sprawdzi się na wszelkich eventach z motywem tej pory roku. Mechanizm naszego symulatora narciarstwa jest dość prosty, gracz staje na specjalnie skonstruowanej platformie odczytującej ruchy nóg. Sterowanie odbywa się poprzez odpowiednie balansowanie na niej, liczy się ułożenie nóg, przechylanie się w odpowiednią stronę i nacisk- jak na prawdziwym stoku! Symulator narciarstwa do wynajęcia oferuje najpiękniejsze trasy z całego świata, nie dość, że jeździmy to jeszcze podziwiamy uroki tras. Wszystko widać na dużym ekranie telewizora, umieszczonym na wprost gracza. Inni uczestnicy imprezy mogą obserwować poczynania narciarza, przygotowując się na swoją kolej.

Symulator narciarstwa do wynajęcia

Zimowe atrakcje do wynajęcia- symulator nart

Symulator nart to świetny pomysł na event w tym okresie roku. Wielkimi krokami zbliżają się imprezy mikołajkowe, wigilie firmowe a także ferie zimowe. Dzięki nam zima w mieście nie musi być nudna! Wynajmij symulator nart na swój event: na targi, na imprezę firmową czy na piknik i cieszę się prawdziwymi emocjami rodem z alpejskich stoków. Całość możemy dopełnić piękną zimową scenografią, która dodatkowo spotęguje wrażenia i zachęci do zjazdu. Symulator nart na wynajem nie ma ograniczeń wiekowych, swoich sił mogą próbować zarówno dorośli jak i dzieci. Często organizujemy także konkursy, zbierz grupkę znajomych i sprawdźcie, kto poradzi sobie na wirtualnym stoku najlepiej. Oprócz klasycznych zjazdów, oferujemy także skoki narciarskie! Symulator nart do wynajęcia to świetna zabawa, emocje i nutka adrenaliny, która sprawi, że Twoje wydarzenie na długo zapadnie w pamięć uczestników!