Atrakcje retro do wynajęcia: cymbergaj, piłkarzyki, dart na event

Atrakcje retro na wynajem to prawdziwy hit ostatniego sezonu jeśli chodzi o pomysł na imprezę. Cymbergaj, piłkarzyki czy dart to świetna zabawa rodem z lat 80 i 90. O ich mocy przekonali się uczestnicy na wczorajszej imprezie firmowej. Rozrywki dostępne kiedyś w każdym pubie czy klubie nagle niemal zniknęły z zabawowej mapy Polski. Na szczęście teraz wróciły ze zdwojoną siłą i każdy może cieszyć się grając w piłkarzyki, dart czy cymbergaj na wynajem.

Cymbergaj na wynajem

Cymbergaj na wynajem wielu kojarzy się z nadmorskim bulwarem, festynem czy wesołym miasteczkiem. Od kiedy zagościł w naszej retro ofercie można mieć go także na imprezę firmową, na piknik czy na konferencję. Cymbergaj do wynajęcia to niesamowite emocje, pełne adrenaliny potyczki potrafią zamieniać się w prawdziwe boje a rewanżom nie ma końca. Charakterystyczny dźwięk odbicia krążka rozpozna każdy, kto pamięta lata 90. Cymbergaj na wynajem to duża maszyna wyglądająca jak stół, gra polega na wbiciu krążka za pomocą malleta do bramki przeciwnika. Stół podzielony jest na dwie połowy, krążek można  dotykać tylko wtedy, kiedy znajduje się na obszarze gry zawodnika. Cymbergaj do wynajęcia to gra wymagająca niesamowitego refleksu i stałej obserwacji krążka a także stalowych nerwów, by wytrzymać zwody przeciwnika.

Piłkarzyki na wynajem

Piłkarzyki na wynajem

Piłkarzyki do wynajęcia to atrakcja na event, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Zaprawiony w boju zawodnik potrzebuje jedynie przeciwnika po drugiej stronie stołu, jednak z założenia piłkarzyki to rozrywka dla nawet 8 osób jednocześnie. Kiedyś stół do futbolu stołowego jak nieraz są nazywane piłkarzyki, można było spotkać jedynie w pubach czy specjalnych salonach gier, dziś piłkarzyki do wynajęcia coraz częściej goszczą w biurach czy prywatnych domach. To świetny pomysł na event, który ma swoich wiernych fanów- rozgrywki dostarczają wielkich emocji i frajdy.

Dart na wynajem

Dart na wynajem

Ostatnią retro atrakcją do wynajęcia jaka weszła na stałe do naszej oferty jest dart, nazywany także rzutkami. Jego celem jest trafienie specjalnymi lotkami w tarczę wiszącą na ścianie. Przez wiele lat ewolucji gry, korzystano z różnych tarcz oraz zasad. Dart obecnie jest profesjonalnie uprawianym sportem. W wielu krajach to również popularna rozrywka w lokalach. Dzięki nam, dart do wynajęcia może bawić także na imprezie firmowej, na targach czy na pikniku. Dart na wynajem wymaga koordynacji, celnego oka i umiejętności skupienia w rozpraszających warunkach.