Wynajmij symulator nart i symulator snowboardu na event zimą

Symulator nart i symulator snowboardu to doskonały pomysł na event w okresie zimowym. Imprezy w tym okresie na jakich najczęściej pojawiają się nasze symulatory to: wigilia firmowa, impreza mikołajkowa lub strefa atrakcji w ferie zimowe. Z roku na rok symulator nart i symulator snowboardu do wynajęcia cieszą się coraz większym zainteresowaniem Klientów, co tylko utwierdza nas w przekonaniu, że to świetny pomysł na event.

Symulator narciarstwa na wynajem- pomysł na event

Symulator nart do wynajęcia- skoki narciarskie na event

Symulator narciarstwa to świetny pomysł na event który przenosi uczestników wprost na stok. Dzięki naszej atrakcji na imprezę nawet w mieście uczestnicy mogą poczuć się jak na wyjeździe w góry. Gracz staje na specjalnej platformie, umieszczonej na prawdziwych nartach, co dodatkowo dodaje realizmu. Właśnie balansowanie na niej jest kluczowe, platforma odczytuje nacisk i obciążenie, symulator nart do wynajęcia “prowadzi się” jak zwykłe narty. Dzięki temu nasz symulator nart to doskonały pomysł na event dla fanów białego szaleństwa ale także dla uczestników, którzy nie mieli dotychczas okazji spróbowania swoich sił w tym sporcie. Symulator nart na wynajem to atrakcja zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Mamy różne opcje: uczestnik może zjeżdżać po stoku, stanąć w szranki w biegu na nartach ale także poczuć się jak Adam Małysz i przemierzać przestworza w konkursie skoków!

Symulator snowboardu na wynajem na zimowy event

Symulator snowboardy na event do wynajęcia

Symulator snowboardu do wynajęcia to kolejna z naszych zimowych atrakcji. Tak jak w przypadku symulatora nart, sprawdzi się na różne okazje: na imprezę świąteczną, na targi, na wigilię firmową czy na piknik zimowy. Symulator snowboardu na wynajem ma taki sam system “sterowania” jak symulator nart. Gracz balansuje na desce, jego ruchy są przenoszone do gry. Trasę widzi na ekranie telewizora. Wszystkie nasze atrakcje dodatkowo łączymy z zimową scenografią, co sprawia, że uczestnicy mogą poczuć zimowy klimat. To także atrakcja dla dzieci i dorosłych- spróbuj swoich sił na stoku, rób akrobacje i triki i przygotuj się na zimowe szaleństwo!