Pomysł na event- Wirtualna Rzeczywistość do wynajęcia, gogle VR, platforma VR

Wirtualna rzeczywistość na wynajem to świetny pomysł na event z naszej oferty: na imprezę integracyjną, na konferencję, na targi, na piknik czy na festyn ale także na wigilię firmową. Wirtualna rzeczywistość do wynajęcia to oczywiście gogle VR ale nie tylko. Dziś skupimy się na nich oraz najbardziej prestiżowym rozwiązaniu, jakim jest bieżnia VR Virtuix Omni do wynajęcia.

Gogle VR do wynajęcia na imprezę

Wynajmij gogle VR na swój event

Gogle VR do wynajęcia na imprezę to doskonały pomysł na zapewnienie gościom innowacyjnej rozrywki, zabawy i emocji. Gogle VR na wynajem z których korzystamy to najlepszy sprzęt do wirtualnej rzeczywistości: gogle VR HTC VIVE lub gogle VR Oculus Rift. W zależności od potrzeb mamy także telefonowe gogle VR Samsung Gear, które są świetnym rozwiązaniem np. na szkolenie. Gogle VR dzięki niezliczonej ilości gier i aplikacji sprawdzą się na każdy event. Na życzenie Klienta możemy stworzyć specjalnie filmy 360 dotyczące np. produktu czy jakiejś akcji marketingowej, które będą pokazywane na imprezie. W celach czysto rozrywkowych gogle VR na wynajem także nie mają sobie równych, dzięki kontrolerom, które zamieniają się w wirtualne ręce uczestnicy mogą brać udział w różnych aktywnościach. Wspinaczka, sporty ekstremalne, dalekie podróże, nurkowanie z rekinami, lot w kosmos… moglibyśmy tak wymieniać bez końca. Gogle VR do wynajęcia to najlepszy pomysł na imprezę bo ogranicza je tylko nasza wyobraźnia.

Bieżnia VR Virtuix Omni do wynajęcia na event

Bieżnia VR i gogle VR do wynajęcia na imprezę

Bieżnia VR do wynajęcia czy platforma VR lub po prostu Virtuix Omni to najbardziej prestiżowa atrakcja na event z kategorii wirtualna rzeczywistość. Polecamy ją szczególnie, kiedy klientowi zależy na natychmiastowym zrobieniu dużego wrażenia na swoich gościach. Bieżnia VR na wynajem przyciąga zaciekawione spojrzenia już samym wyglądem i rozmiarem. To masywna konstrukcja, utrzymana w kolorach czerni i neonowej zieleni- niemożliwe przejść obok niej obojętnie. Platforma VR jak sama nazwa wskazuje, opiera się na misie o niskim współczynniku tarcia, na której umieszczamy gracza w specjalnych butach wzmacniających ten efekt i wyposażonych w czujniki przesyłające sygnał do gry. Dzięki temu nogi biorą czynny udział, są przenoszone do świata wirtualnej rzeczywistości. Do tego wspomniane już kontrolery czyli wirtualne ręce, gogle VR i uczestnik w całości przenosi się do wirtualnego świata. Bieżnia VR do wynajęcia doskonale sprawdza się w strzelankach, w których gracz musi biegać, skakać czy robić uniki. Platforma Vr Virtuix Omni to najbardziej zaawansowana atrakcja na event, która zachwyci nawet najbardziej wymagających gości.