Wynajem konsoli na event

Wynajem konsol to doskonały sposób na wzbogacenie każdego wydarzenia rozrywkowego. Dzięki różnorodności konsol, od retro po najnowsze modele, organizując event możemy dostosować go do charakteru wydarzenia. Aktywności związane z wynajmem każdego modelu konsoli zapewniają interaktywną i angażującą zabawę.

Konsola retro do wynajęcia

Konsola retro na wynajem

Konsola retro na wynajem

Odkryj magię minionych lat dzięki atrakcji eventowej jaką jest konsola retro na wynajem. W naszej ofercie znajdziesz takie konsole jak: kultowy Pegazus, Segą, Commodore, Atari i PlayStation 1. Przenieś się do złotego wieku gier, gdzie prostota dżojstików pozwalała wcielić się w bohaterów ikonicznych tytułów. Na tych konsolach możesz cieszyć się grami od Super Mario po Contra, a sterowanie postaciami odbywa się przy pomocy klasycznych, prostych w obsłudze kontrolerów. Konsola retro do wynajęcia to nie tylko podróż w czasie, ale także doskonała atrakcja na różnego rodzaju wydarzenia, od imprez firmowych po karnawałowe przyjęcia w stylu retro, czy też atrakcja na stanowiskach targowych wystawców. To świetna rozrywka dla wszystkich, niezależnie od wieku, tworząca unikalną atmosferę na każdej imprezie.

Konsola Just Dance wynajem na event

Konsola Just Dance na wynajem

Konsola Just Dance na wynajem

Konsola Just Dance do wynajęcia to stanowisko na którym odkryjesz radość z tańca! To interaktywne stanowisko pozwala uczestnikom wcielić się w prawdziwych tancerzy. Gra polega na naśladowaniu ruchów postaci na ekranie. Gracz zdobywa punkty za precyzyjne wykonanie kroków. Wynajem konsoli Just Dance to zarówno zabawa połączona z rywalizacją, ale i doskonała atrakcja na różnego rodzaju wydarzenia. Konsola Just Dance na wynajem sprawdzi się doskonale na imprezach firmowych, integracyjnych, piknikach, festynach czy eventach tematycznych. Niezależnie od wieku, każdy może stać się gwiazdą parkietu! Wynajmij konsolę Just Dance, by dodać energii i zabawy każdemu wydarzeniu!

Konsola PlayStation do wynajęcia

Konsola PlayStation na wynajem

Konsola PlayStation na wynajem

Wprowadź niepowtarzalny element rozrywki na swoje wydarzenie, korzystając z naszej bogatej oferty wynajmu konsol PlayStation 4 i PlayStation 5. Oferujemy najnowsze modele, które przeniosą Twoich gości w ekscytujący świat wirtualnej rozgrywki. Niezależnie od preferencji, nasza biblioteka gier obejmuje sportowe emocje w piłka nożna, koszykówka, epickie przygody i szybkie wyścigi samochodowe. Sterowanie jest intuicyjne, dostosowane zarówno dla zapalonych graczy, jak i nowicjuszy. To więcej niż atrakcja na eventy gamingowe – to sposób na zintegrowanie uczestników, dostarczając niezapomniane wrażenia. Konsola PlayStation do wynajęcia świetnie sprawdza się na eventach firmowych, imprezach integracyjnych czy piknikach, dodając dawkę radości i wspólnej zabawy. Wynajem konsoli PlayStation to pewność udanej rozrywki, która porwie wszystkich gości w świat gamingu. Przygotuj się na unikalne doświadczenie!