Konsole na event do wynajęcia

Konsola PlayStation, Nintendo Switch czy retro konsola np. Pegazus? Jeśli w dalszym ciągu zastanawiasz się, która z tych konsol będzie najlepsza na Twój event to śpieszymy z pomocą i pokrótce opiszemy Wam każdą z nich.

Konsola PlayStation do wynajęcia na event

Konsola PlayStation wynajem

Konsola PlayStation wynajem

Tej konsoli chyba nie musimy nikomu przedstawiać. Konsole PlayStation to obecnie najpopularniejsze sprzęty do gier. Sprawdzą się one doskonale na imprezach firmowych, integracyjnych, czy innego rodzaju imprezach, np. festynach rodzinnych. Konsola PlayStation na wynajem to gwarancja świetnej zabawy przy takich grach jak FIFA2023, wyścigówka samochodowa Crash Bandicoot czy Grand Tourismo. Ale to tylko kilka tytułów jakie mamy w swojej ofercie. Na stanowisku z PS4 można grać samodzielnie lub przeciwko  sobie. Bez względu na wiek uczestników konsola PlayStation do wynajęcia to doskonała atrakcja na event.

Konsola Nintendo Switch na wynajem

Nintendo Switch wynajem na imprezę firmową

Nintendo Switch wynajem na imprezę firmową

Ta konsola jest najnowszą konsolą dostępną w naszej ofercie. Jej wielofunkcyjność sprawia, że jest wręcz idealną konsolą na event. Możemy z niej zrobić stanowisko z grami statycznymi, w których do nawigacji służą przyciski na kontrolerach lub emocjonujące gry ruchowe, w które możemy grać samodzielnie lub przeciwko partnerowi. Niewątpliwą zaletą konsoli Nintendo Switch do wynajęcia jest to, że mamy możliwość stworzenia na niej toru wyścigowego w rozszerzonej rzeczywistości – jest to wprost idealna rozrywka na event firmowy, np. w biurze. Jeśli natomiast nie jesteś fanem wyścigówek, tylko Twoją pasją jest np. narciarstwo to na tej konsoli znajdziesz również sporty zimowe, w które możesz pograć przez oficjalnym rozpoczęciem sezonu.

Retro konsola wynajem na event

Retro konsola do wynajęcia

Retro konsola do wynajęcia

Jeśli jednak marzy Ci się powrót do lat swojej młodości lub planujesz zorganizować imprezkę rodem z lat 90 to doskonałym wyborem będzie konsola retro na wynajem. U nas znajdziesz popularną konsole Pegazus, ale i takie perełki jak Commodore, Atari, czy Sega. Każde stanowisko z retro konsolą wyposażone jest w oryginalny oldschoolowy telewizor kineskopowy, który zdecydowanie podkreśla wygląd stanowiska. Na konsolach znajdziesz gry, które na pewno znasz i lubiłeś w dzieciństwie, czyli np. Mario Bross, Pac-Man, Tetris… Zasiądź chociaż na chwilę przed ekranem tv i poczuj znów ten vintage klimat.