Symulator rajdowy i symulator lotu do wynajęcia na event

Gogle VR do wynajęcia to główny produkt w naszej ofercie, na nich opieramy swoje symulatory: symulator lotu do wynajęcia i symulator rajdowy na wynajem. Symulator lotu VR powstał jako ostatni, symulator rajdowy był pierwszym do wynajęcia. Oba gwarantują uczestnikom ogromną dawkę emocji i zabawy. Zarówno symulator rajdowy VR jak i symulator lotu VR sprawdzą się na każdy event: na imprezę, na piknik, na konferencję, na targi.

Symulator rajdowy VR- wynajem na event każdego typu

Symulator rajdowy VR do wynajęcia

Symulator rajdowy VR do wynajęcia, inaczej symulator samochodowy VR to atrakcja na wynajem dla fanów adrenaliny i prędkości. Opiera się oczywiście na goglach VR, używamy tylko najwyższej jakości sprzętu: HTC Vive i Oculus Rift. Gogle VR łączymy ze specjalną konstrukcją, odwzorowującą prawdziwą kabinę samochodu. Uczestnik siada w kubełkowym fotelu rajdowym, przed nim znajduje się wyścigowa kierownica i dźwignia zmiany biegów. Uczestnik po założeniu gogli może poczuć się jak profesjonalny kierowca, ma do wyboru trasy najbardziej znanych rajdów świata i auta za setki tysięcy. Symulator wyścigowy VR na wynajem doskonale sprawdza się także, kiedy chcemy zorganizować konkurs. Uczestnicy mają okazję przejechać te same trasy, wyniki są wyświetlane na ekranie. Symulator rajdowy VR do wynajęcia to także okazja dla osób które nie mają prawa jazdy, nasz symulator samochodowy VR na wynajem jest dla każdego, wiek czy płeć nie gra roli.

Symulator lotu VR – wynajem na imprezę

Symulator lotu VR na wynajem

Symulator lotu VR do wynajęcia to nasz najnowszy projekt tego typu. Dołożyliśmy wszelkich możliwych starań, by był jak najbardziej realistyczny. Tak jak symulator rajdowy VR na wynajem, symulator lotu VR bazuje na goglach VR. Każdy gracz może stać się w jednej chwili pilotem- wielkiego boeinga, odrzutowca, helikoptera a nawet statku kosmicznego! Wiarygodności do naszego symulatora dodaje system sterowania połączony z imponującym fotelem- panujemy nad nim przy użyciu metalowego wolanta. Całość robi ogromne wrażenie i przyciąga tłumy na każdym evencie. Symulator lotu VR do wynajęcia świetnie sprawdza się na dużych wydarzeniach, na których trzeba się wyróżnić- uczestnicy wspominają nasz symulator lotu VR długa po zakończeniu imprezy.