Ruchomy symulator na event

Chcesz dostarczyć gościom swojej imprezy niebywałych wrażeń? Zaprezentuj im symulator jazdy samochodem wyścigowym, kolejką górską, lotu samolotem typu myśliwiec albo… łazikiem marsjańskim. Gwarantujemy, że nikt obok takiej atrakcji nie przejdzie obojętnie.

Symulator rajdowy na wynajem

Symulator rajdowy ruchomy wynajem

Symulator rajdowy ruchomy wynajem

Symulator Formuły1 to najczęstszy wybór naszych Klientów jeśli chodzi o symulatory. Bogata kolekcja aut w garażu w połączeniu z najpopularniejszymi torami F1 dają świetną rozrywkę w wirtualnej rzeczywistości. Gogle VR wraz systemem sterowania jakim jest kierownica z manetką zmiany biegów i pedały gazu i hamowania dają wrażenie znajdowania się wewnątrz prawdziwego samochodu wyścigowego. Symulator rajdowy dostępny jest w dwóch wariantach statyczny symulator na wynajem, oraz symulator ruchomy na podnośnikach, który trzęsie się, obraca i przekręca odwzorowując naszą rozgrywkę w grze. Ważnym elementem wyposażenia stanowiska z symulatorem ruchomym są pasy na fotelu kierowcy- podczas użytkowania z atrakcji stawiamy w 100% na bezpieczeństwo i komfort użytkowników.

Symulator rollercoastera wynajem na imprezę integracyjną

Symulator rollercoaster wynajem

Symulator rollercoaster wynajem

Błyskawiczna teleportacja z miejsca imprezy wprost do parku rozrywki. To możliwe dzięki symulatorowi rollercoaster na wynajem. W ramach rozgrywki dysponujemy ogromną ilością tras rollercoasterów: od spokojnych przejażdżek wśród malowniczych krain po zawrotne prędkości pośród wieżowców futurystycznych miast. Ruchoma konstrukcja stanowiska porusza się podczas jazdy, co daje silne wrażenia realnego znajdowania się na kolejce górskiej. Nasz team obsługowy jest cały czas na stanowisku i czuwa nad osobą korzystającą z atrakcji. Przez przystąpieniem do rozgrywki dokonujemy tzw. wywiadu, aby dostosować tor jazdy do użytkownika.

Symulator lotu do wynajęcia

Symulator lotu na wynajem

Symulator lotu na wynajem

Symulator lotu, podobnie jak w przypadku symulatora rajdowego dostępny jest w wersji statycznej oraz ruchomej. Stanowisko wyposażone jest fotel pilota i panel sterowania samolotem, czyli wolant i przepustnicę. Korzystając z atrakcji mamy możliwość pilotowania takie maszyny jak samolot pasażerki dreamliner, awionetka czy myśliwiec np. F16. Pilotowanie samolotu to czasem marzenie nie do spełnienia w realnym życiu, ale dzięki goglom i rozgrywce w wirtualnej rzeczywistości nasze marzenie może się spełnić.

Jeśli natomiast chcesz dać możliwość eksplorowania odległych miejsc w naszej ofercie znajduje się również symulator łazika marsjańskiego. W kilka chwil znajdziemy się na czerwonej planecie, po której możemy się przemieszczać i badać nieznane nam dotąd jej zakamarki.