Gry sportowe jako pomysł na atrakcję eventową

Gry sportowe to doskonała atrakcja nie tylko na eventy o tematyce sportowej. Taki rodzaj rozrywki sprawdzi się również na wszelkiego rodzaju piknikach, festynach czy imprezach firmowych. Gry o tematyce sportowej niejednokrotnie wykorzystywane są jako rozgrywki konkursowe, w których goście wydarzenia mogę rywalizować ze sobą o tytuł najlepszego gracza w danej konkurencji.

Gogle wirtualnej rzeczywistości do wynajęcia

Gogle VR wynajem

Gogle VR wynajem

Gogle VR na wynajem to atrakcja na event, która sprawdzi się na niemal każdym wydarzeniu. Oprócz klasycznych rollercoasterów, filmów 360, czy zabawnych gier zręcznościowych wśród dostępnej bibliotece znajdziemy również duży wybór gier sportowych, takich jak np. piłka nożna, tenis, narciarstwo. Gogle wirtualnej rzeczywistości gwarantują najwyższą jakość obrazu oraz czysty przestrzenny dźwięk. Kontrolery w naszych dłoniach imitują w grze ręce, którymi możemy łapać piłkę lub trzymać akcesoria sportowe. Gogle VR do wynajęcia wpiszą się idealnie nie tylko na eventy w tematyce sportowej. To świetna atrakcja również na targi, czy imprezy firmowe. A sportowe gry doskonale rozruszają gości wydarzenia, gwarantując przy tym świetną zabawę oraz dawkę rywalizacji.

Automat arcade wynajem na event

Automat Arcade do wynajęcia na imprezę

Automat Arcade do wynajęcia na imprezę

Retro automat Arcade do gier to maszyna, na której znajdziecie najpopularniejsze gry z lat 80 i 90 ubiegłego wieku. To urządzenie umożliwia rozgrywkę jednej lub dwóm osobom jednocześnie, dzięki czemu możemy grać samodzielnie jak i w zespole. Sterowanie postaci odbywa się na pomocą joysticka i przycisków, które odpowiadają za wykonywanie odpowiednich ruchów. Gry na automacie arcade cechują się prostą grafiką charakterystyczną dla gier popularnych w tamtych czasach. Wśród gier znajdziemy również dużą ilość tytułów sportowych, np. w tematyce hockeya, koszykówki, siatkówki, piłki nożnej. Automat arcade na wynajem to maszyna, która często byłą spotykana w salonach gier lub pubach. Zrzeszała wokół siebie grono graczy. Dziś możemy skorzystać z tej atrakcji na eventach i powrócić chociaż na chwilę do lat naszej młodości i beztroski.

Konsola do wynajęcia

Konsola na wynajem

Konsola na wynajem

Konsole do gry to bardzo proste w obsłudze urządzenia. Wyposażone w dwa kontrolery umożliwiają rozgrywkę jednej lub dwóm osobom jednocześnie. Obraz wyświetlany jest na dużym wysokiej jakości ekranie telewizora. Gry o tematyce sportowej mogą być klasycznymi grami, w których postacią sterujemy za pomocą kontrolerów, lub w postaci gier ruchowych, w których nasze ciało jest kontrolerem- aby zagrać, należy wykonać odpowiedni ruch ciała przez konsolą, np. wymach ręką, lub kopnięcie nogą. Konsola na wynajem to możliwość rozgrywki np. w boks, golf, ping- pong czy piłkę nożną.

Nie wiesz, jakie atrakcje będą strzałem w dziesiątkę na organizowany przez Ciebie event? Skontaktuj się z nami telefonicznie ( 508 – 335 – 299) lub mailowo (info@vrteam.pl)-  przygotujemy dla Ciebie indywidualnie dopasowaną ofertę atrakcji eventowych.