Wynajmij na event ruchomy symulator rajdowy VR

Symulator rajdowy VR 3DOF był ostatnio główną atrakcją na imprezę w Zakopanym. Ruchomy symulator wyścigowy VR do wynajęcia to doskonały pomysł na event każdego rodzaju. Sprawdzi się zarówno na imprezę firmową, integracyjną, na targi kiedy zależy nam na wyróżnieniu się z tłumu wystawców, na piknik czy nawet na wigilię pracowniczą. Nasz symulator rajdowy VR na ruchomej platformie to doskonała zabawa zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

Symulator wyścigowy VR na ruchomej platformie- adrenalina i emocje

Symulator rajdowy VR 3DOF – wynajem na event

Ruchomy symulator rajdowy VR na wynajem to atrakcja na event, która natychmiast przyciąga wzrok. Masywna, duża konstrukcja utrzymana w odcieniach czerni i czerwieni z dużym ekranem telewizora nikogo nie pozostawia obojętnym. Symulator wyścigowy VR na ruchomej platformie będzie doskonałym rozwiązaniem na imprezę dla miłośników adrenaliny i silnych doznań. Kubełkowy fotel jest zamontowany na ruchomej platformie, ok. pół metra nad ziemią. Do tego oczywiście sportowa kierownica, drążek zmiany biegów i pedały- wszystko jak w prawdziwej wyścigówce. Wirtualna rzeczywistość do wynajęcia daje gościom szansę na przejechanie się najszybszymi autami świata po najbardziej znanych torach rajdowych. Podczas jazdy symulator wyścigowy VR na wynajem porusza się zgodnie z ruchami kierownicy. Odczuwamy wchodzenie w zakręty, wszelkie przeciążenia, przyspieszanie a i hamowanie nie odbędzie się bez adekwatnego szarpnięcia.

Ruchomy symulator rajdowy VR – wirtualna rzeczywistość w najlepszym wydaniu

Symulator wyścigowy VR na ruchomej platformie

Ruchomy symulator wyścigowy VR oprócz ruchomej platformy bazuje oczywiście na okularach VR. To właśnie gogle VR przenoszą kierowcę na trasę, zapewniając najwyższą jakość obrazu i dźwięku. Aby to osiągnąć korzystamy tylko z najlepszych gogli VR: Oculus Rift lub HTC VIVE. Symulator wyścigowy VR 3DOF zapewnia graczom niesamowite emocje i doznania, mają okazję poczuć się jak w prawdziwym aucie wyścigowym. Możemy dopasować czułość i poziom ruchu platformy, dzięki czemu spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wprawnych kierowców. Dla osób które nie mają prawa jazdy mamy świetną wiadomość- nie jest wymagane 😉 Wynajmij ruchomy symulator rajdowy VR i sprawdź jak zachwyci gości wirtualna rzeczywistość do wynajęcia.