Wynajem konsol do gier – Warszawa

Konsole PlayStation 4 były w miniony weekend atrakcją na imprezie piłkarskiej, a dokładniej w strefie kibica podczas meczu Euro 20 Polska – Hiszpania. Dodatkowo obok stanowisk z konsolami PS4 ustawiona była bramka do ćwiczenia celności strzałów oraz scenografia piłkarska na event.

 

Konsole Playstation 4 wynajem na imprezę

Stanowiska Fifa PlayStation 4 wynajem

Stanowiska Fifa PlayStation 4 wynajem

Konsole do gry Playstation 4 do rożnododna atrakcja eventowa. Mamy tu duże możliwości dopasowania stanowisk z konsolami do tematyki imprezy. W przypadku tego eventu wybór był oczywisty – impreza piłkarska więc uczestnicy rozgrywali mecze w Fifę. Na stanowiskach z konsolami Playstation możemy zorganizować konkurs lub udostępnić je jako wolne atrakcje na event. Nasza wypożyczalnia konsol Warszawa to usługa kompleksowa – przyjeżdżamy na miejsce imprezy, rozstawiamy stanowiska, obsługujemy je a następnie demontujemy pozostawiając po sobie uśmiechy na twarzach uczestników.

 

Bramka celnościowa wynajem na event

Bramka do ćwiczenia celności strzałów wynajem na imprezę

Bramka do ćwiczenia celności strzałów wynajem na imprezę

Wynajem bramki celnościowej to dobry pomysł na imprezę piłkarską. Bramka do ćwiczenia celności angażuje wielu ludzi do wspólnej zabawy. Zabawa przy bramce ma też pozytywny wpływ na zdrowie gdyż motywuje uczestników do ruchu. Na bramce celnościowej możemy zorganizować zawody i konkurs na najlepszego strzelca lub udostępnić ją jako wolna atrakcja. Bramka celnościowa na imprezę piłkarską to atrakcja zarówno dla dzieci, młodzieży i dorosłych – każdy dobrze się przy tym bawi 🙂

Scenografia piłkarska na imprezę

Scenografia piłkarska na imprezę

Scenografia piłkarska na imprezę

Nasza działalność to nie tylko wynajem bramki celnościowej czy wynajem konsol PS4 Warszawa. Nasze usługi traktujemy kompleksowo dlatego naszym Klientom możemy zaproponować również scenografię na event piłkarski. Są to: standy z piłkarzami wynajem, bramka do piłki nożnej wynajem, sztuczna trawa / murawa w rolce wynajem, pufy piłka nożna wynajem. Najlepiej będzie jeśli skontaktujesz się z nami abyśmy mogli przygotować dla Ciebie indywidualną propozycję atrakcji eventowych oraz scenografii.

Napisz na info@vrteam.pl lub zadzwoń 508308378