Konsole do wynajęcia- zbuduj swój własny rockowy zespół!

Ostatnio coraz więcej eventów na jakich się pojawiamy to imprezy tematyczne. Tym razem skupiliśmy się na muzyce- gra Rock Band, kultowe Guitar Hero czy Singstar na konsolę okazały się prawdziwym przebojem. Konsole do wynajęcia na event to gwarancja świetnej zabawy, solo lub z przyjaciółmi. Mamy w ofercie najlepsze konsole na wynajem i dodatkowy sprzęt, dzięki któremu rozrywka jest jeszcze lepsza: gitary, mikrofony a nawet perkusję!

Konsole na wynajem – Rock Band, Guitar Hero, SingStar

Konsole na wynajem na imprezę to strzał w 10!

Kultowego Guitar Hero na konsolę nie trzeba nikomu przedstawiać, to pomysł na event, który doskonale broni się sam. Tym razem poszliśmy o krok dalej i postanowiliśmy dać uczestnikom możliwość stworzenia całego zespołu, dzięki grze Rock Band. Pełen zestaw składa się z gitary – oczywiście repliki Fender Stratocaster, perkusji i mikrofonów dla wokalisty. Wystarczy zebrać trójkę śmiałków i … mamy zespół! Odpalamy konsolę do wynajęcia i gracze wcielają się w członków rockowej kapeli, starają się jak najlepiej odtworzyć słyszany utwór. Poprzez rytmiczne wciskanie odpowiednich kombinacji klawiszy otrzymujemy specjalne punkty oraz noty, które po zakończeniu piosenki są sumowane. możemy regulować poziom trudności podczas odgrywania koncertów. W zależności od tego czy wybierzemy najłatwiejszą opcję czy też pułap ekspercki, zmienia się prędkość oraz ilość przycisków wykorzystywanych przez konsole na wynajem, które trzeba naciskać w odpowiednim momencie.

Konsole do wynajęcia – zamień swój event w prawdziwe show

Konsole – wynajem na imprezę

Atrakcje muzyczne na event są zawsze świetnym pomysłem. Kiedy uczestnicy widzą konsolę na wynajem z podpiętymi instrumentami, nie mogą się oprzeć. Konsole do wynajęcia są proste i znane, dzięki czemu nie onieśmielają graczy. Jeżeli instrumenty niekoniecznie do nich przemawiają, zawsze mogą po prostu zaśpiewać bo przecież śpiewać każdy może 🙂 Dysponujemy grą SingStar na konsole do wynajęcia- najpopularniejszą i najbardziej znaną w swojej kategorii. Ma największe hity i najnowsze przeboje, dzięki czemu porywa tłumy entuzjastów wokalnego szaleństwa. Konsole do wynajęcia na event to świetna zabawa bez względu na wiek. Nadają się doskonale na imprezę firmową, na urodziny, na piknik czy festyn.

Konsole do wynajęcia na event