Gogle VR wynajem na piknik

Gogle VR do wynajęcia na event gwarancja niezapomnianych wrażeń. W ostatnią niedziele gogle VR na wynajem stanowiły atrakcję dla dzieci i dorosłych na festynie miejskim. Niekończące się kolejki chętnych to chyba najlepszy dowód, że okulary VR do wynajęcia to strzał w dziesiątkę. W poniższym artykule dowiecie się więcej na temat “gogle wirtualnej rzeczywistości na wynajem”.

Oculus Rift wynajem Warszawa

Atrakcje VR wynajem: w naszej ofercie znajdują się najlepsze gogle VR na wynajem dostępne na rynku. HTC Vive i Oculus Rift wynajem na event to doskonałe urządzenia rozrywkowe. Najwyższa jakość obrazu, przestrzenny dźwięk oraz mnóstwo gier do wyboru – dzięki temu gogle VR na wynajem stanowią świetną atrakcje na event. Gogle VR do wynajęcia sprawdzą się na imprezy integracyjne, firmowe, pikniki, festyny, targi, konferencje.

Atrakcje VR wynajem na event

Atrakcje VR wynajem na piknik

Atrakcje VR wynajem na piknik

Gogle VR wynajem podczas naszej ostatniej realizacji cieszyły uczestników pikniku miejskiego. Starsi i młodsi mieli okazję przenieść się do wirtualnego świata i doświadczyć niesamowitych rzeczy. Podróże dookoła świata, wyprawa w kosmos, wycieczka do świata dinozaurów, strzelanie z łuku czy przejażdżka kolejką górską. Gogle VR wynajem to bogactwo przeróżnych aplikacji. Możemy dopasować je do wielu motywów przewodnich lub zaproponować gotową opcję typowo rozrywkową. Obsługujemy wydarzenia kompleksowo – animatorzy rozmawiają z gośćmi i proponują im najciekawsze i najbardziej interesujące gry.

Wypożyczalnia gogli VR Warszawa

Wirtualna rzeczywistość wynajem na event

Wirtualna rzeczywistość wynajem na event

Gogle VR do wynajęcia na imprezy plenerowe to strzał w dziesiątkę. Wystarczy zadaszenie w postaci namiotu, aby chronić przed nadmiernym słońcem czy ewentualnymi opadami deszczu. Atrakcje VR na wynajem potrzebują tylko dostępu do prądu i przestrzeni – całą resztą zajmiemy się my. Montaż, demontaż, kompletne stanowisko, niezbędne okablowanie – przeprowadzimy realizację od A do Z. Gogle VR wynajem dowieziemy w każde miejsce w Polsce: Warszawa, Łódź, Lublin, Białystok, Wrocław, Poznań, Kraków, Bydgoszcz, Toruń. Zadzwoń (tel: 508 335 229) lub napisz (info@vrteam.pl), aby otrzymać indywidualną propozycję: atrakcje VR do wynajęcia na event.