Scenografia filmowa oraz teatralna na wynajem

W naszej ofercie znajdują się także przeróżne rekwizyty do wynajęcia, które mogą się przysłużyć na wielu planach zdjęciowych. Niezależnie od tego, czy to film, serial czy sztuka teatralna – scenografia na wynajem od VRTeam to strzał w 10! Podróże w czasie oraz współczesne wystroje to nasza specjalność.

Rekwizyty retro do wynajęcia

Posiadamy telewizory kineskopowe, oldschoolowe telefony oraz konsole retro na wynajem. Nasze rekwizyty na wynajem pozwolą Ci odwzorować atmosferę lat 80. i 90. Konsola Pegasus, Atari, Sega i Commodore w połączeniu z telewizor kineskopowy do wynajęcia stworzą idealną przestrzeń do filmów nawiązujących do przeszłości. Wypożyczalnia scenograficzna VRTeam działa na terenie całej Polski – interesujące Cię przedmioty dostarczymy w każde miejsce. Zadzwoń lub napisz, aby otrzymać pełną propozycję rekwizytów na wynajem.

Wirtualna rzeczywistość na wynajem – scenografia futurystyczna

Wirtualna rzeczywistość na wynajem - wypożyczalnia rekwizytów

Wirtualna rzeczywistość na wynajem – wypożyczalnia rekwizytów

Gogle VR na wynajem, komputery gamingowe i sprzęt elektroniczny to nasza domena. Wirtualna rzeczywistość na wynajem sprawdzi się zarówno podczas współczesnych, jak i futurystycznych aranżacji. Już teraz okulary VR do wynajęcia są coraz częściej pojawiającym się elementem w naszych życiach, a według niektórych twórców i artystów tak będzie wyglądała przyszłość – człowiek zamknięty w wirtualnym świecie. Bieżnia Virtuix Omni do wynajęcia to stanowisko znakomite do planów zdjęciowych związanych z przyszłością. Metalowa konstrukcja przenosząca realne kroki do świata gier to rozwiązanie niczym z filmów Spielberga.

Atrakcje do wynajęcia – rekwizyty filmowe i teatralne

Scenografia filmowa i teatralna wynajem

Scenografia filmowa i teatralna wynajem

Posiadamy sporo różnych, pasujących do wielu produkcji przedmiotów, które idealnie sprawdzą się jako scenografia filmowa, zdjęciowa oraz teatralna. Wypożyczalnia konsol, stanowisk zręcznościowych (dart, piłkarzyki, cymbergaj na wynajem),  urządzenia retro, meble (pufy, chokery, bean bag, fotele obrotowe dla graczy) i wiele, wiele innych. Wynajem scenografii filmowej to usługa dostępna w całej Polsce. Rekwizyty do wynajęcia dowieziemy do takich miejscowości, jak: Warszawa, Bydgoszcz, Łódź, Wrocław, Kraków, Poznań