Symulator jazdy motocyklem VR – wynajem na targi turystyczne

Motocykl to szybki i ceniony przez wielu środek transportu, nie mogło go zatem zabraknąć na targach turystycznych. Oczywiście ciężko byłoby pozwolić ludziom na przejażdżki w hali Ptak Warsaw Expo, dlatego przybyliśmy z pomocą. Symulator jazdy motocyklem VR z naszej oferty zrobił na gościach niesamowite wrażenie! Przez cały dzień kolejki czekały by wypróbować nasz jednoślad. Symulator jazdy motocyklem do wynajęcia kolejny raz zrobił prawdziwą furorę.

Symulator motocykla VR do wynajęcia na event

Symulator jazdy motocyklem VR na targach

Symulator motocykla VR do wynajęcia zawsze robi na gościach wielkie wrażenie, dlatego szczególnie polecamy go na targi, gdzie trzeba czymś się wyróżnić, by przyciągnąć ludzi. To oczywiście nie jedyny event na którym się sprawdzi, symulator jazdy motocyklem VR można wynająć także na imprezę firmową, na konferencję, na bankiet czy każdą inną okazję. Symulator motocykla VR na wynajem od razu rzuca się w oczy, mówimy tu o pełnowymiarowej maszynie BMW! Taka okazja nie nadarza się codziennie. Symulator jazdy motocyklem VR do wynajęcia pozwala spełnić marzenia o prędkości, mocy i adrenalinie. Do tak imponującej maszyny dołożyliśmy nasze najlepsze gogle VR na wynajem, HTC VIVE, by zapewnić kierowcy doznania tak realne, jak to możliwe. Obraz z gogli jest dodatkowo wyświetlany na dużym ekranie telewizora, dzięki czemu uczestnicy oczekujący na swoją kolej mogą śledzić trasę i sprawdzić jak radzi sobie prowadzący motocykl.

Wynajmij symulator jazdy motocyklem VR na swoje wydarzenie

Symulator motocykla VR do wynajęcia

Symulator jazdy motocyklem VR na wynajem nie pojawia się na imprezach często, dlatego jest oryginalną i prestiżową atrakcją na event. Nasz symulator motocykla VR do wynajęcia robi wrażenie i sprawia, że uczestnicy na długo go pamiętają, dlatego jest świetnym narzędziem promocyjnym. Polecamy symulator jazdy motocyklem VR na każdą imprezę, niekoniecznie związaną z motoryzacją czy podróżami. Kto chociaż raz nie chciał poczuć mocy i prędkości sportowego motocykla? Dzięki nam, to jest możliwe. Symulator jazdy motocyklem VR nadaje się na event dla dorosłych ale także dla dzieci, dlatego świetnie spełnia swoją funkcję na piknik czy na festyn.