Gogle VR, symulatory rajdowe VR, bieżnie VR Virtuix Omni to nasze atrakcje na Warsaw Comic Con

 

Za nami trzy intensywne dni podczas których mieliśmy przyjemność zaprezentować nasze atrakcje eventowe. Warsow Comic Con to wydarzenie dedykowane fanom gier, fantastyki i technologii. Nasze atrakcje na imprezy idealnie sprawdziły się podczas tych trzech dni. Można nas było znaleźć na stanowisku Gaming Society – prężnie rozwijającego się portalu gamingowego.

Symulator rajdowy VR – wynajem

Nasz symulator rajdowy VR do wynajęcia był bardzo popularną atrakcją podczas tych trzech dni. Bogaty wybór tras, samochodów i poziomów trudności sprawiły, że każdy zainteresowany znalazł coś odpowiedniego dla siebie. Symulator rajdowy do wypożyczenia F1 bardzo dobrze odwzorowuje świat wyścigów. Po założeniu gogli VR użytkownik przenosi się do środka samochodu wyścigowego. Widzi siebie i swoje ręce na kierownicy, może się rozglądać, patrzeć w lusterka – wszystko tak jak w prawdziwej wyścigówce.

 

Bieżnie VR Virtuix Omni – wypożyczalnia

W strefie Gaming Society znajdowały się również dwie bieżnie do wirtualnej rzeczywistości na wynajem Virtuix Omni. Jest to jedna z naszych najbardziej prestiżowych maszyn. Platforma Virtuix Omni pozwala na przeniesienie wykonanych kroków do gier. Od teraz można chodzić i biegać w wirtualnej rzeczywistości tak samo jak w tej prawdziwej. Kolejka do naszej bieżni VR na wynajem była nieustająca, tak samo jak uśmiech na twarzach jej użytkowników. Virtuix Omni świetnie sprawdza się jako pomysł na atrakcję na event co potwierdziły relacje z Comic Cona.

Sprzęt do VR - bieżnia Virtuix Omni na wynajem wypożyczalnie

Sprzęt do VR – bieżnia Virtuix Omni na wynajem wypożyczalnie

Wypożycz okulary wirtualne 

Gogle do wirtualnej rzeczywistości na wynajem to nasz najbardziej rozpoznawalny produkt. Gogle HTC Vive oraz Oculus Rift to najlepszy sprzęt do VR na rynku – dlatego, w przypadku gogli komputerowych, współpracujemy tylko z tymi producentami. Okulary wirtualne pozwalają na oglądanie filmów 360 / 3d, na przejażdżkę roller coasterem, skok na bungee, wyładowanie emocji podczas strzelanki oraz wiele innych. Okulary VR na wynajem sprawdzają się na każdej imprezie firmowej i nie tylko. Bardzo bogata biblioteka gier i aplikacji, którą stale poszerzamy, pozwala nam dostosować aplikacje do każdego eventu. Zatem gogle VR to doskonała atrakcja na twój event.