Nasz symulator wyścigowy to dziś atrakcja eventowa na PGE Stadion Narodowy Warszawa

 

Symulator rajdowy do wynajęcia jest dziś udostępniony dla uczestników konferencji ESD w Warszawie. Zorganizowaliśmy konkurs na najszybszego kierowcę oraz całą ligę uczestników ESD. Wyniki 10-ciu najlepszych rajdowców wyświetlane są na oddzielnym ekranie.

 

Symulator samochodowy do wynajęcia

Wyścigowy symulator na event to duża i silna maszyna. Dzięki podnośnikom symulator zachowuje się dokładnie tak jak samochód podczas wyścigów – przechyla się, przekręca, obraca, szarpie i trzęsie – wszystko po to aby jak najwierniej oddać emocje związane z wyścigami samochodowymi.

Kierownica oraz pedały są regulowane dlatego nasz symulator wyścigowy na event to atrakcja zarówno dla dorosłych i dzieci.

Jest to dobry pomysł atrakcji na wszelkie imprezy firmowe, gale, konferencje, pikniki i festyny.  Gwarantujemy ogromne zainteresowanie i kolejki chętnych do wzięcia udziału w zawodach rajdowych na naszym symulatorze WRC.

 

Symulator wyścigowy VR wynajem

Jedną z możliwości przeżycia niecodziennych emocji związanych z wyścigami jest wynajem symulatora rajdowego z goglami VR. Po założeniu wirtualnych okularów gracz momentalnie przenosi się w świat wyścigów – i to dosłownie! Widzi siebie wewnątrz rajdówki, może obejrzeć z bliska deskę rozdzielczą a nawet wyjrzeć za okno lub szyberdach. Przy każdym przyśpieszeniu, skręci oraz poslizgu nasz mózg reaguje tak jak przy jeździe prawdziwym samochodem – a emocje sięgają zenitu.


Wynajmij symulator wyścigowy na swój i ciesz się najlepszą atrakcją na event