Pomysły na atrakcje na event

Szukasz pomysłu na imprezę firmową? Zbliża się
szkolenie, konferencja, targi, urodziny, impreza integracyjna i chcesz pozytywnie zaskoczyć wszystkich uczestników? Sprawdź nasze pomysły na event, które uświetnią każde wydarzenie!

Gogle VR na wynajem – Wirtualna Rzeczywistość na wyciągnięcie ręki

Oferta atrakcji na imprezy jest w dzisiejszych czasach bardzo rozbudowana. Dzięki nam możesz cieszyć się innowacyjną rozrywką, która zapewni niepowtarzalne doznania i sprawi, że Twoje wydarzenie na długo pozostanie w pamięci. Jesteśmy pasjonatami technologii VR i wprowadzimy Cię w zupełnie nowy świat, pełen realistycznych odczuć i obrazów. Działamy na terenie całego kraju: przyjeżdżamy na miejsce, rozstawiamy stanowisko VR i obsługujemy je przez cały czas trwania eventu. Tobie pozostaje jedynie dobrze się bawić i korzystać z możliwości jakie otwiera przed Tobą Wirtualna Rzeczywistość do wynajęcia. Marzysz o skoku na bungee, chcesz nurkować czy może polecieć w kosmos? Gogle VR na wynajem zapewnią Ci ekstremalne emocje bez opuszczania wygodnego fotela J

Wirtualna Rzeczywistość do wynajęcia – nasz Sprzęt

Pomysł na imprezę firmową– Gogle VR Oculus Rift na wynajem to gogle najwyższej technologii. Dzięki bezprzewodowym kontrolerom umożliwiają włączenie do gry rąk. Uczucie „bycia w środku” jest wyjątkowo intensywne z powodu dużego kąta widzenia. Dla zanurzenia się w wirtualnym świecie istotny jest również wysoki komfort noszenia oraz szybkie czujniki ruchu, rejestrujące ruchy głowy użytkownika.

 

– Okulary VR HTC Vive na wynajem – świetnie sprawdzają się również na targach i konferencjach- dają ocean możliwości na imprezach firmowych. To najwyższa półka, jeśli chodzi o gogle wirtualnej rzeczywistości. Wyposażone w stacje śledzące położenie gogli sprawiają, że wirtualna rzeczywistość wydaje się być bardzo realna, gdyż odwzorowuje każdy nasz ruch. Dwa kontrolery sprawiają, że w goglach widzimy swoje ręce – możemy podnosić wirtualne przedmioty, strzelać, wspinać się – wszystko jak w rzeczywistości, jednak bez ryzyka. Możesz spróbować aktywności o których marzyłeś a nie miałeś okazji lub możliwości ich zrealizować. HTC Vive na targi robią piorunujące wrażenie i są w stanie zapewnić rozrywkę dostosowaną do potrzeb i preferencji każdego użytkownika.

 

Pomysł na imprezę integracyjną– Okulary Vr / 3D Samsung Gear na wynajem – to proste, ale bardzo dobrze wykonane gogle wirtualne wykorzystujące smartfone’a. Świetnie sprawdzają się na stanowiskach z niewielką przestrzenią do zagospodarowania. Mogą uświetnić urodziny w domowym zaciszu, wieczór kawalerski czy integrację w Twoim biurze. Potrzebujesz jedynie tyle miejsca ile zajmuje obrotowe krzesło.

 

– Platforma Virtuix Omni na wynajem – czyli bieżnia pod gogle VR sprawi, że każdy ruch w świecie rzeczywistym zostanie przeniesiony do świata VR. Od teraz w wirtualnej rzeczywistości biegamy, chodzimy, skaczemy, obracamy się tak samo jak w świecie prawdziwym – wykonując dany ruch. Sprawdź jak wiele wrażeń zapewnia bieżnia VR do wynajęcia.

 

– Symulator rajdowy do wynajęcia – to najwyższej klasy urządzenie. Świetnie odwzorowuje jazdę samochodem, wstrząsy i przeciążenia. Można połączyć go z wirtualnymi goglami co o stokroć zwiększy pozytywne emocje. Symulator rajdowy na wynajem to świetna atrakcja na targi, konferencje i imprezę firmową.

 

Okulary VR Warszawa – VR Team

Posiadamy ponad 110 aplikacji i cały czas zaopatrujemy się w kolejne aby zapewnić każdemu naszemu Klientowi niepowtarzalne doznania i rozrywkę na najwyższym poziomie. Dokładamy wszelkich starań, by pokazać pełnię możliwości jakie otwierają Gogle VR na wynajem.

 

Skontaktuj się już dziś pon numerem 504 – 235 – 123 lub mailowo na info@vrteam.pl