Atrakcje na wynajem do domu

Nudno w mieszkaniu? Nie z nami! Atrakcje do wynajęcia do domu to gwarancja świetnej zabawy. Nieważne, czy wieczór spędzasz sam czy ze znajomymi – nasze stanowiska zapewnią świetny czas każdemu. Zadzwoń lub napisz i zarezerwuj sprzęt od VRTeam!

Konsole Xbox, PlayStation wynajem

Konsole do wynajęcia Warszawa to popularne urządzenia na całym świecie. Ich prostota i intuicyjność obsługi sprawią, że nawet ludzie mający problemy z elektroniką, poradzą sobie z łatwością z włączeniem i wyborem gier. Konsole na wynajem to nie tylko aplikacje, w których sterujemy kontrolerem – to także gry ruchowe. Specjalna kamera sczytuje ciało użytkownika i przenosi jego ruchy do świata gry. Bogata biblioteka zawierająca sporo różnych tytułów spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających: posiadamy zarówno gry sportowe (boks, piłka nożna, wyścigi), zręcznościowe (rzutki, kręgle) i przygodowe (wyprawa pontonem przez dżunglę).

Gogle VR do wynajęcia

Atrakcje VR na wynajem do domuWirtualna rzeczywistość to przestrzeń, w której spełniają się marzenia. Podróż w przeszłość? Gogle VR na wynajem przeniosą Cię do świata dinozaurów, na rzymską arenę gladiatorów lub średniowieczny zamek, gdzie przy pomocy łuku będziesz musiał obronić jego mury przed atakiem wroga. Marzą Ci się zagraniczne wycieczki? Żaden problem! W mgnieniu oka, bez wychodzenia z domu, gogle VR do wynajęcia zabiorą Cię pod Wieżę Eiifle’a, Pałac Buckingham czy Taj Mahal. Chcesz poczuć się jak Robert Lewandowski? Atrakcje VR do wynajęcia sprawią, że będziesz się czuł jakbyś był na prawdziwym boisku piłkarskim.

Konsole retro na wynajem Warszawa

Konsole retro do wynajęcia do domuPopularne urządzenia z lat 90. – konsole retro do wynajęcia! Pegasus, Atari, Sega, Commodore 64, PlayStation1 – wybór jest ogromny. Konsole retro na wynajem to urządzenie, które zachwyci zarówno starszych, jak i młodszych. Dorośli będą mieli szansę powrócić do gier swojego dzieciństwa, a dzieci mają okazję przekonać się, jak kiedyś wyglądała elektroniczna rozrywka. Pomóż Mario uratować księżniczkę przed smokiem, uratuj orzełka przed atakiem czołgów lub układaj klocki dopóki nie zabraknie Ci miejsca na planszy w Tetrisie.